Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen lehet Budán élni?

Milyen lehet Budán élni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt leginkább a II., III. és XII. kerületre.


Tiszta környezet, tele jómódú lakóval?

Tömegközlekedésre kevésbé koncentrálnak, mert a többségnek van 1 vagy több saját gépjárműve?


Az itt élők is irigykednek egymásra, mint a szegényebb honfitársaink más városokban? Esetleg ők nem irigykednek egymásra, mert a többség elégedett az életkörülményeivel?



2022. szept. 14. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
A III. kerületnek közel sem a teljes területe olyan idilli, mint ahogy írod. A II.-ban inkább az átutazó népességgel van baj, nem az ott lakókkal. Az emberi irigység és rosszindulat viszont mindenhol jelen van.
2022. szept. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

20 évig éltem az I kerületben, 3 éve élek a III/II határán..


Röviden, sok az öreg és nagyon szar a közlekedés.

2022. szept. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Én is a 2. és 3. határán élek. :D Jómódú emberekkel itt nem nagyon találkoztam. :D Sőt, a hajléktalanok felvetik a terepet.
2022. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Várom mások meglátásait is. :)
2022. szept. 14. 22:43
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

Nincs nagyon irigység, megmondom őszintén elég elszigetelten élünk. Mindenkivel csak köszönőviszonyban vagyunk a házban, a barátaink a környéken laknak, de velük sosem volt ilyen rivalizálós a hangulat


3.kerben sok a kutyus

2022. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Egy baratom a Gellerthegyen berelt lakast (1. kerulet!) es rosszul erezte magat,mert mindenki elutasito es lenezo volt vele,h o nem ott nott fel,hanem csak odakoltozott. Rendkivul kirekeszto tarsasag. Kellemetlen lakokozosseg . Utana koltozott at Pestre,mert nem birta abudaiak bunkosagat . (Egy 40-es ugyved ferfirol beszelunk,aki nagyon helyes ,kisportolt szivdogleszto pasas. Mindig ugyel a megjelenesere ,ruhazatara kulonosen. Mindig tiszta mosott vasalt cucc van rajta,izlesesen osszeallitva a szint . )
2022. szept. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
II kerben laktam 20 évig,ott nőttem fel.Most Pesten lakom.Nem hiányzik!
2022. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Jó. Sokkal tisztább, rendezettebb, mint Pest.
2022. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
Buda az inkább lakónegyed, aludni jár oda az ember. Én nem is élnék a pesti részen a zajban, koszban.
2022. szept. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A zöldövezet, jó levegő, jó iskolák miatt jók ezek a kerületek. Tényleg sok az idős, mert az előző rendszerben könnyebb volt oda költözni. Mára kisnyugdíjból élnek, emiatt sok lakás nincs karbantartva. Az örökösök eladják, mert azok is egy vagyont érnek mára.

A III. kerületnek van lakótelepi része is bőven, de vannak családi házas övezetek is jócskán.

A tömegközlekedés villamosvonalak mellett jobb, vagy busz jár át a hegyen. A II/A pedig autós történet.

2022. szept. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!