Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mást is idegesít a szobatársa?

Mást is idegesít a szobatársa?

Figyelt kérdés

Folyamatosan beszél hozzám, amikor próbálnék tanulni, észre sem veszi,hogy én már csak hümmögök,vagy még azt sem válaszként. A telefonon mindig veszekszik az összes családtagjával/párjával,és nyilván felviszi bennem is a pumpát a stílus, meg a rossz hangulat.

Amint hazaérek már kezdi is a dumát,és estig meg sem áll, hiába mondom,hogy tanulni szeretnék.

Ti mit tennétek a helyemben? Voltatok már ilyen szituációban?


2022. szept. 15. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Elköltöznék.
2022. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az most sajnos nem opció.
2022. szept. 15. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj vele erről. Mondd el neki, hogy zavar. És rendezzétek a dolgot.
2022. szept. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont ugyanez volt az egyik gimis szobatársam. Csak megspékelve azzal, hogy szabályosan rohasztja a mosatlant, majd valahányszor én meg az egyik másik voltszobatársam visszaértünk a szobába pár percen belül elkezdett kva hangosan öklendezni, mintha mi lennénk a büdösek. Meg télen a legnagyobb hidegekbe kinyitni az ablakot, ha mi jöttünk vissza zuhanyzásból. De bezzeg fordítva olyan hisztiket lenyomott.... Szerintem ha még egy héttel tovább tartott volna a végzős év, én szétvertem volna a fején az ablakot...


De amúgy amióta nem élek vele egy szobában fényévekkel könnyebb őt szeretni, azóta jóban vagyunk.

2022. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De mennyire:)

sok igénytelen és idegesítő szobatársam volt az egyetem alatt.

az egyik bicajozott, ha hazaért egy etap után a sáros bicajt nemes egyszerűséggel a szobában rázta le, a vizes, izzadt csutakos bicajosruháját bevágta a szekrénybe büdösödni.

De a legdurvább, hogy volt egy kis fazeka, abban főzte minden nap a kaját, azt hiszem uncle bens szósz+tészta volt a menü.

Megfőzte, megette, majd nem mosta el, hanem másnap a rászáradt cuccra vizet öntött, felforralta és rakta bele az újabb adag kaját.

:D szóval iszonyat idegesítő volt.

Én leültem vele beszélni, hogy engem borzasztóan zavar ez az igénytelenség, kb 1 hétig tartott a változás, utána hamar elköltöztem.

2022. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a másik szobatársaim kemény rockot hallgattak egész nap (én technos vagyok) és iszonyatosan nagy kuplerájt tartottak maguk körül. Ezt úgy értsd, hogy a közös asztalon kb 40cm magasan állt a mosatlan/csetres/tankönyv/ruha, stb

ha kajálni akartál, akkor előtte 5 percig kellett pakolni, hogy egy kis zugot felszabadíts az asztal sarkánál.

Végül ott sikerült kompromisszumra jutni, néha technot is hallgattunk és legalább az edényeket elmosták maguk után.


De amit leírtál, szerintem elég extrém és igyekezz elköltözni vagy kérd meg, hogy ő költözzön. Lehet Őt meg te idegesíted és csak a szó hiányzik neki.

2022. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!