Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szobatársamat ismerem 13...

Nanus kérdése:

A szobatársamat ismerem 13 éve. Idegesít, hogy az én cuccaimat használja. Nem vagyok irigy, csak félek, hogy elromlik valamim. Hogy mondjam meg neki, hogy vegyen saját hajszárítót?

Figyelt kérdés
Az én hajszárítóm,az én szendvicssütőm,konzervnyitóm, pirítóm mind közös használatban vannak. Mióta használta a sütőt,karcos a felülete -.- ....

2015. ápr. 21. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt el lehet mondani. Ne haragudj, de karcosan adtad vissza a szendvicssütőm, ha ennyire nem tudsz vigyázni a cuccaimra, akkor nem adom oda. Kész pasz.
2015. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És akkor beraktok a konyhába két szendvicssütőt, két konzervnyitót, két pirítót, fürdőbe két hajszárítót... elég kicsinyes lenne, pláne hogy nem egyszerűen a szobatársad, ha ilyen régóta jóban vagytok. Inkább beszéld meg vele, hogy vigyázzon jobban a cuccaidra és ha már ő is használja, akkor elvárod, hogy felesben fizessétek ha bármi elromlik. Ha ebbe nem egyezik bele, akkor lesz jogos az elvárásod, hogy akkor vegyen magának mindenből sajátot.
2015. ápr. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg, hogyha elromlik, akkor ketten vesztek újat. És azt is, hogy az végül melyikőtöké lesz, ha szétköltöztök.
2015. ápr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor a sarkamra állok, igyekszem nem megbántani és diplomatikusan előadni,hogy igenis szeretném,ha a saját dolgait használná,hiába kicsinyes vagy sem. Egyáltalán nem biztos,hogy együtt fogunk lakni,így én nem építettem arra,hogy az ő cuccait használjam. :)
2015. máj. 14. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!