Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak én vagyok lakásilag...

Csak én vagyok lakásilag ilyen minimalista?

Figyelt kérdés

Semmi felesleges dolog, dísz, képek, könyvek nincs a lakásban, szőnyeg helyett is könnyen tisztítható járólapot használok. Nem is igénylem az ilyen felesleges porfogókat.

Múltkor volt nálam valaki aki ezen megdöbbent azt mondta olyan lakás mintha minimálbéres csóró lennék. Tényleg ennyire furcsa ez hogy csak az van a lakásomban ami funkcionális és ami a kényelmemet szolgálja?


2022. szept. 16. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Nálam is hasonló, szőnyeg nincs, minimális dísz, könyvek csak üveg mögött (nem porosodnak)
2022. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
En imadnam ha megtehetnem, hogy igy nezzen ki a lakasom. De a ferjem nem engedi😄
2022. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Jól látod, egyetértek: én sem vagyok olyan nagyon design-es.
2022. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Nekem félben van hagyva a felújítás, és szarok rá az egészre.

Alapból utálom a helyet, környéket, tököm se akar költeni rá.


Pont azon gondolkoztam, hogy még így is csomó felesleges kacatom van, vannak dobozaim amiket évek óta ki sem nyitottam, azt se tudom miket pakoltam anno bele.


Amúgy sem vagyok az, aki szeret otthon lenni, talán ha álmaim lakása lenne, de sajnos utálom, így nagyjából csak aludni járok haza.


Ráadásul 10+ év albérlet másokkal betett nekem, egyszerűen nem kötődöm különösebben a helyekhez, őszintén szólva simán ellennék albérletben is, ha tudnám, hogy fixen elélhetek ott éveket, évtizedeket.

2022. szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Nálam csak könyvek vannak. Igaz abból elég sok. De az összes többi porfogót kidobtam.
2022. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

"Semmi felesleges dolog, dísz, képek, könyvek nincs a lakásban"


Ezért van az, hogy neked "csak" egy lakásod van.

Akinél viszont ezek a tárgyak megvannak, azoknak meg OTTHONA van!

2022. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
42%

"Semmi felesleges dolog...könyvek nincs a lakásban"


És még büszke is rá a mai (de)generáció, hogy egyetlen könyve sincsen

2022. szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%

Furcsa, mert nagyon ritka, de nincs ezzel baj, mindenki úgy él a saját lakásában ahogy szeretne, ha neked így jó akkor jó.


Valószínű nem te vagy a 8 milliárdból az egyetlen.


#7

Manapság sokan már ilyen ekönyvet olvasnak, pláne aki rengeteget olvas, mert nagyon sok pénzt tud megtakarítani vele.

ismerek olyat aki már 2 milliót megtakarított ezzel annyit olvas, a könyv meg sokszor dupla áron van.

2022. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Az előző lakásomban még rendes bútorok sem voltak. A mostaniban luxus kategóriás kevés de drága bútor, kép van hála az első tulajdonosnőnek, meg függönyöket sem tett motoros redőny és fényvédő fólia van az ablakokon teraszajtókon. A dísztargyakbol van kb. 5db. Én Sem fogok könyvekkel porfogókkal feltölteni minden szabad cm2t. Nekem nem otthonos egy átlagos áru szőnyegekel, képekkel, csetreszekkel telezsúfolt rendbe rakhatatlan, takarithatatlan, tipikusan otthonosnak titulált ház/lakás . 50F
2022. szept. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

Mostanában a nyomort nevezik minimál stílusnak,

és még büszkék is rá, hogy nincsen semmilyük.

2022. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!