Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy vegyem rá a srác anyját...

Hogy vegyem rá a srác anyját hogy ne jelentsen fel?

Figyelt kérdés
Legjobb barátomnak tekintettem a gyereket, ismerem már több mint 10 éve, sok hülyeséget csináltunk már együtt, mindig őszinte volt velem sok emberrel ellentétben. Összejött egy lánnyal kb 2 hónapja akit ismerek egy ideje személyesen és nem vagyunk valami jóba. A gyereknek most volt nemrég a szülinapja, nagy bulit csapott sok emberrekl, mindig meghívott és most is így lett volna, csakhogy a barátnője telebeszélte a fejét és ezért nem hívott meg. Akkor eléggé ideges lettem, mert milyen dolog az hogy félrerakunk egy olyan embert akit 10 éve ismer egy olyanért, akit csak most ismert meg. Csalódást okozott amiért így semmibe nézett. Mikor láttam a buliról készült képeket akkor lettem csak igazán ideges. Megnéztem az órarendjét, szerencsém volt mert pont este ért haza gyakorlata miatt. Kiszámoltam kb mikor érhet haza és legyalogoltam a házához. Jó sokat vártam de megjelent egyszer csak, akkor odamentem hozzá és megkérdeztem mit miért tett. Elkezdett pattogni hogy ő mit tudott volna mást csinálni, ekkor elkezdtem kóstolgatni. Amire a reakciója az volt hogy kikerült és ment volna haza, abban a pillanatban vertem neki egy nagyot a fejére, akkor már mintha visszavett volna kicsit, de annyira elöntött a düh hogy megütöttem még kétszer a fejét és meg is rúgtam, elesett de valahogy felállt és hazaszaladt. Azóta felhívta az anyja az anyámat és feljelentéssel fenyeget. Beszéltem vele én is és elmondtam neki a sztorit de nem nagyon érdekli, nem akarok ezért priuszt mit csináljak?

2021. okt. 25. 19:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
99%
Semmit, igazuk van.
2021. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Miért lenne igazuk? Amiért semmibe vett egy 10 éve barátságot egy lányért?
2021. okt. 25. 19:19
 3/32 anonim ***** válasza:
95%
Akármit kapsz megérdemled.
2021. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%

"...milyen dolog az hogy félrerakunk egy olyan embert akit 10 éve ismer egy olyanért, akit csak most ismert meg"


Utálom az ilyen szarrágókat. Az új nője is egy kcsög, de a haverod is, ha ilyet művel/elhiszi a sok fszságot annak ellenére,hogy tíz kibszott éve ismer.


Ettől függetlenül egy hülye voltál. Nem verekedünk - egyszer lehet elsül egy pofon, de normális ember az eszéhez kap. Itt a leglényegesebb kérdés, amit tudni kell: ki látta, voltak- szemtanúk.

2021. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
És szerinted ezért szét kell verni a fejét? Ha úgy ütöd meg hogy betörik a koponyája? Vagy az orra és elkezd szivárogni az agyvize? Vagy megrugod és megreped a lépe? Meghal? Szerinted ez normális, mert 10 év barátságot eldobott? Lehet nem véletlenül dobta azt a barátságot el, ha ilyen agresszív gyökér vagy.
2021. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Igazabol tok mind1, az eroszak nem megoldas.

Csak meg egy ok, h ne legyetek baratok a tovabbiakban...

Nem is ertem miert kellett odamenni. En mar csak buszkesegbol sem tettem volna. Megvartam volna, mig o jelentkezik, s akkor kertem volna szamon.

2021. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
97%

Srácot hívd fel vagy üzenj neki, kérj bocsánatot. Mást nem tehetsz.

Aztán kezeltesd az agressziódat.

Anyját ne akard semmire rávenni.

2021. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
99%
Te még rosszabb "barátnak" bizonyultál nála.
2021. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Ha így viselkedtél tíz évig nem csoda hogy dobott.
2021. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
szarok rá
2021. okt. 25. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!