Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem tud aludni a kisbabánk a...

Nem tud aludni a kisbabánk a szomszédtól, de nem akarunk szólni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Mindig akkor kezd el flexelni, vagy füvet nyírni, hangoskodni, amikor altatás idő lenne.
2022. szept. 22. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Altasd el a szomszédot!
2022. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

Miért kéne bárkinek a ti gyereketekhez igazodnia?

Főleg, hogy az altatás tök random és bármikor borulhat.


Lehet, hogy most 2-3 között alszik, két hét múlva meg már fél 1-fél 4 között fog.

A gyerek idővel szépen hozzászokik a zajokhoz. ;)

2022. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%

Engem apám nevelt, általában az IFA zajára, meg az egyéb szerelések hangjára aludtam el, a mai napig úgy alszok éjszakás után, hogy kinn a füvet vágják, mellettünk fúrnak, a lakótársam csörömpöl a konyhában, és a HÉV jár az ablak alatt, a repülők meg a fejünk fölött szállnak fel.

Koleszban rengeteg olyan emberrel laktam, akik mindenre felébredtek. De arra is, ha mondjuk egy másik szobatársunk felkelt, és kiment pisilni. És mivel otthon ki volt nyalva a seggük, megpróbálták terrorizálni az éjjelenként pisilő szobatársat, hogy ne igyon délután vizet, meg tartsa vissza reggelig :D Gyorsan helyre lettek téve, aztán forgolódhattak, senkit nem érdekelt.

Saját gyerekeddel cseszel ki, ha most kinyalod a seggét. Másrészt a szomszédot is igencsak zavarhatja a gyereksírás, mégse jár át picsogni.

2022. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mi van az emberekkel, dea flex meg a fűnyíró nem épp a megszokható zaj, ha az ablakod alatt nyomják.

Jó persze mindenkinek műhelyben volt a bölcsője és körfűrészre aludt el... hagyjuk már.

Szólni kell nekik, hogy ezt lehetőleg így ne- mert hiàba próbálkoztok, de nem alszik a pici. Ennyi.

2022. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Na végre egy normális válasz...
2022. szept. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolom C-k. Ezek teszik tönkre az országot, mert egy kicsit sem akarnak szocializálódni.
2023. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!