Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megállnak kocsival a házunk...

Megállnak kocsival a házunk előtt, meg gyalog elsétálnak, és méregetik a házam és annak örnyékét már hetek óta ismeretlen személyek. Van egy gyanúm hogy szerintem megfigyelnek. Van félni valóm?

Figyelt kérdés


A házunk előtt egy üres rét van, semmi csak rét, pusztaság. Pár hete lettem rá figyelmes, hogy néha megállnak előttünk kocsival, 10-15 percig, majd nézegetnek errefele, majd elmennek kiszállás, pisilés, bármi hulla elásása nélkül. És a sétálók is lelassítanak a házunk előtt, az anyukák gyakran itt előttünk igazítják meg a babakocsit, a kisgyerek itt bámészkodik befele... És mikor tovább mennek, megállás nélkóül mennek, csak előttünk állnak meg.


Nem putri a ház, kert, se nem palota úszómedencével 4 bmwvel, átlagos kis ház, szépen nyírt fűvel.



De nekem ez gyanús lett, és hetek óta figyelem itt délutánonként az embereket. Miért pont előttünk parkolnak le egy rétre és 10-15 percig errefelé bámulnak?


Már szereztem távcsövet, fénykékepekt készítek a telefonommal, rázoomolva az asrcukra, rendszámra. Mindig másmilyen kocsi áll meg mások az emberek.



Nekem nagyon gyanús ez. Ha megfigyelne a titkosszolgálat, miért ennyire feltűnően csinálják? Ha lopják a wiwift, miért ennyire feltünően csinálják?


Úgy tudom a szüleim nem tagja semilyen büűnszervezetnek, és nem is a kékek táborát képviselik.



De nekem nagyon gyanús, hogy pont előttünk kell megállni kocsival, és 10-15 percig bámulni ide majd elhajtani mintha mi sem történt volna... Drogozni máshol is lehet...



Nem fura ez kicsit Hogy van egy üres rét ráparkolsz, bámulsz egy házat, majd 10-15 perc múlva megfordulsz és amerről jöttél elmész? Meg sétáltatod a kisbabát a kocsival, és a házunk előtt kell megigazítani percekig a kisbabát?



Nekem furcsa!



2022. okt. 2. 01:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%

"a kisgyerek itt bámészkodik befele..."

no comment

2022. okt. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Jellemzően a kismamák a pusztaságban tologatják a babakocsit.
2022. okt. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Te vagy az Trúman?
2022. okt. 2. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
KGB
2022. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem csak birkák. Nálam is ezt csinálják. Megáll a gyalogos a ház előtt és a nyakát nyújtogatva les befele. Volt már hogy kimentem és megkérdeztem “mi a kvvva anyádat lesel? Szeretnél bent is szétnézni? “ meg se szólalt, ment tovább. Máskor pedig ugyanúgy lesett befele.

Volt olyan aki megnézte nyitva van-e a kapu, be akart jönni.

A csok királyok alap, hogy megállnak. Főleg nyáron, amikor szellőztettem és nyitva volt az ajtóm. A macskám az ajtónál lazult. Úgy lesték, mintha a büdös életben nem láttak volna macskát.

Idén pala kerítést csináltam. Törjön ki a vénasszonyok nyaka ahogy ezen próbálnak belesni.

2022. okt. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
A napokban azt figyeltem meg, hogy egy autó rendszeresen a házunk előtt megfordul és elmegy, amerről jött. Pár fordulás után meglett a magyarázat: a keresztező utcába érkezik és kényelmesebb parkolnia úgy, hogy megfordul és az ellenkező irányban parkol le, mint amerről jönni szokott. Mivel a mi utcánk szélesebb, egy fordulattal meg tud fordulni. Azért szokott előttünk fordulni.
2022. okt. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván a titkosszolgálat kisgyerekes fedett ügynökökkel figyelteti a semmire sem érdekes házadat... Még, ha rosszarcú emberek nézegetnék a házadat rendszeresen, de így...
2022. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%
Üldözési mániád van, de ahogy látom itt, néhány válaszolónak is.
2022. okt. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Paranoiás vagy. Te egész nap azt nézed, ki megy arra?
2022. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

8 magyarázd már el nekünk miért bámulnak befele vadidegenek kertjébe, házába? Mi ebben a poén, hogy megállnak és lesnek?

Erre verik ki otthon?

2022. okt. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!