Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Feljelenthetek egy ismeretlen...

Feljelenthetek egy ismeretlen embert mert iszonyat füstöl ami büdös is, de nem tudom mivel tüzel?

Figyelt kérdés
5-6 házzal arrébb immáron 3.napja reggeltől estig nem tudom mivel fütenek ezek de olyan rohadt büdös van hogy nem igaz.. udvaron nem lehet megmaradni, de még levegőzni se mert tiszta bűz leszel és a környék is kb látható füstben van. Ráadás ma estére már a házunkba is beszivárgott ez a büdös füst...
2020. febr. 20. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Feljelentheted, de kár a papírért...
2020. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
igen , de eredménye nem lesz . az ország egy nagy putri cigány vagy paraszt nem számít
2020. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

büntethető

jelentsd be (jegyző vagy rendőrség)

2020. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Ha szabadban tüzelne,akkor büntethető.

Ki az,és milyen jogon megy be más házába ellenőrizni mivel fűt ?

2020. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez a helyi jegyző hatásköre, jelezheted neki, de ne nagyon reménykedj változásban. Országos szintű a probléma és senki sem töri magát túlzottan, hogy bármit is tegyen a szemetet égetők ellen.
2020. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Én egy konkrét esetről tudok, hogy valaki szeméttel, gumival fűtött és a hatóságok leszoktatták róla.

Elég volt a felszólítás, büntetéssel fenyegetés.

De nyugodtan beszéljétek le a kérdezőt, hogy tegyen azért, hogy élhető világban éljünk.

És nyugodtan pontozzatok le nullára.

2020. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!