Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Borsod-Abaúj-Zemplén megye...

Borsod-Abaúj-Zemplén megye rossz híre (rémes közbiztonság, gyenge infrastruktúra, kevés álláslehetőség) túlzás, vagy van valóságalapja?

Figyelt kérdés

A környékemen (Balatonhoz közeli város) lévő munkahelyen beszélgettem néhány emberrel, és szóba került a fent említett megye. Szinte csak rossz véleményekkel voltak róla.


Túlzásokba estek szerintetek, vagy igazat beszéltek?

Aki Borsod-Abaúj-Zemplén megyében él, az milyennek látja a lakóhelyét?


Szerintem elég szép környék, tele látnivalóval. De nem lakom ott, szóval nem látok bele a dolgok mélyébe.



2022. okt. 7. 18:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
60%
ahol 40% fölött van a kúltúra azok mind szar helyek , borsodban sok ilyen hely van .
2022. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
41%

Miskolcon én pl féltem, volt aki belém is kötött a villamoson.

Van valóságalapja, szállj fel egy ilyen villamosra és tapasztald meg, biztos hogy lesz valami balhézás. Én mindig tapasztaltam valami veszekedést a háttérben.

Egyébként Pesten sem rózsás a helyzet, mindig jön valaki aki tarhálni akar egy kis pénzt, alapítványnak gyűjtök, nincs pénzem jegyre egy ezres kéne, vagy nincs kajám és adj pénzt... stb. Aztán elhord mindennek ha nem adsz.


mindenütt más a probléma, de attól valós

2022. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
81%
Pest rosszabb szerintem
2022. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%
Semmi gond nem lenne ha csak magyarok laknanak ott…
2022. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
39%
Szépnek szép, de nyilván nyugat-magyarországi rész sokkal szebb és mindenféle szempontból fejlettebb. Aki arra lakik általában lenézi a kelet-magyarországiakat. Pedig az emberek nem rosszabbak, csak egyszerűen oda születtek, amiről nem ők tehetnek… De az értelmesebb-élelmesebbek nyilván lelépnek/leléptek onnan. De a természeti adottságai jók!
2022. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%

Néha el is gondolkodom hogy egy kis országban miért van különbség nyugat és kelet között…

Csak a nem magyar lakta területekre tudok gondolni

Bár attól maga a megye meg lehetne fejlett

Meg bizonyos városon között nincs különbség

Pl Sopron vagy Győr egyáltalán nem jobb mint pl Eger, pedig az is keleten van…

2022. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom kinek mi szép, szerintem Kelet Magyarország sokkal szebb.

Nyugat viszont gazdagabb, fejlettebb, piacképesebb, persze az is szép, de messze nem olyan nyugalmas mint a keleti tájegységek.

2022. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
69%
Miskolc mellett lakom,nem volt még konfliktusom senkivel,pedig én olyan helyekre is bejárok,ahol több a cigány.Szep város,pénzt nem kap,mert nem fideszes pilgarmester van.A közlekedés rosszabb lett,kevesebb a járat.Az opera fesztivál az egész világon ismett volt,a cinefest ugyanugy rangos esemeny.A Kocsonya fedztivált lenyulta a fidesz,annyira hires lett.Vannak cigányfalvak igen,rosszabb környékek,de szetintem mashol is.
2022. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem Miskolcot, pedig nem miskolci vagyok, nem ott élek.
2022. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha nem ott laksz akkor szép is :) Én is szeretek oda elmenni, de csak úgy jó, ha nem ott élsz, mert akkor nem lenne pénzed
2022. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!