Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Borsod-Abaúj-Zemplén megye...

Borsod-Abaúj-Zemplén megye rossz híre (rémes közbiztonság, gyenge infrastruktúra, kevés álláslehetőség) túlzás, vagy van valóságalapja?

Figyelt kérdés

A környékemen (Balatonhoz közeli város) lévő munkahelyen beszélgettem néhány emberrel, és szóba került a fent említett megye. Szinte csak rossz véleményekkel voltak róla.


Túlzásokba estek szerintetek, vagy igazat beszéltek?

Aki Borsod-Abaúj-Zemplén megyében él, az milyennek látja a lakóhelyét?


Szerintem elég szép környék, tele látnivalóval. De nem lakom ott, szóval nem látok bele a dolgok mélyébe.



2022. okt. 7. 18:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
80%

A természet egyértelműen észak keleten a legszebb itthon… Lillafüred, szalajka völgy, Tokaj, Aggtelek… nyugaton ilyen nincs… nem tudom miben nyilvánul meg hogy nyugat gazdagabb? Többet keres egy gyári munkás?

Nyilván ott kevesebb a c típus… ez örökre előny lesz, keleten meg hátrány

De pl Egerben alig van nem magyar

2022. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
26%
Mindig is gazdagabb fejlettebb volt a nyugati rész, és amúgy messze Budapest a legjobb/legszebb Magyarországon. Szép az északi rész is, de a Mátra még szebb, és a Visegrádi rész meg annál is szebb..
2022. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
95%
A Zemplén meg még annál is...
2022. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
77%
Sorsod Borsod
2022. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
90%
Rosszabb a híre, mint amilyen valójában.
2022. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
16%
Ezt csakis 1-2 ott élő elfogult lokálpatrióta mondja/gondolja. A többség szerint pont, hogy rosszabb mint a híre. Mi lenne jobb mint amit írnak/mondanak róla? Minden héten történik valami ami sajtóvisszhangot kap. Mitől javult volna a helyzet az elmúlt években? A táj szép de egész Borsod egy nyomortanya.
2022. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

És miért pont Borsodban történnek a rossz dolgok? Minden magyar megyében élnek romák… vagy Borsodban van valami a levegőben ami miatt ott bátrabban rabolnak?

Nógrád megye mitől jobb mint Borsod?

2022. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
94%
Hát én pont nem vagyok borsodi, soha nem is éltem ott, de én kedvelem BAZ megyét. Miskolc az egyik kedvenc városom. Imádom a Zemplént, Bükköt. Tokaj, Sárospatak szép hely.
2022. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
6%
17-es azért Salgótarján sokkal fejletebb város mint Miskolc. Meg szebb is, azért Nográd mindig is komolyabb hely volt mind Borsod.
2022. okt. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
17%

#17

Az... 😵‍💫

2022. okt. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!