Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Borsod-Abaúj-Zemplén megye...

Borsod-Abaúj-Zemplén megye rossz híre (rémes közbiztonság, gyenge infrastruktúra, kevés álláslehetőség) túlzás, vagy van valóságalapja?

Figyelt kérdés

A környékemen (Balatonhoz közeli város) lévő munkahelyen beszélgettem néhány emberrel, és szóba került a fent említett megye. Szinte csak rossz véleményekkel voltak róla.


Túlzásokba estek szerintetek, vagy igazat beszéltek?

Aki Borsod-Abaúj-Zemplén megyében él, az milyennek látja a lakóhelyét?


Szerintem elég szép környék, tele látnivalóval. De nem lakom ott, szóval nem látok bele a dolgok mélyébe.



2022. okt. 7. 18:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
64%
miért ne mennének, ha 20-30 km-re van? Borsodba nem kocsikáznak ennyit egy munkáért?
2022. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
65%

Jó szóval szövegértelmezés nem az erősséged.


Élj csak tovább a fantázia világodba és a gazdag nyugat mo-n

2022. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
39%
Élek is. Gyere ide te is jobb életed lesz, és ha itt dolgozol legalább továbbra is nyugat dunántúl fejlődik, ha itt költöd majd el a fizetésed mindenkinek jobb lesz. Hagyd ott keletet már ugyis elesett (még rímelt is :D)
2022. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
81%

33# aha elesett? Ti gazdagok (nem)vagytok mi meg normális tisztességes emberek tippelj melyiket becsülik jobban.


Amúgy meg borosdi ként borsodba 450.000-et keresek és még jópár ember akit ismerek kB ennyit szóval lehet csendbe maradni

2022. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
73%
Még ugye azt vágod hogy nem saját erőből vagytok fejlettek a történelem miatt a római birodalom határa is a Dunántúl volt , a mongol és török támadások nem érintettek a nyugati országrészt, az osztrákok is inkább a nyugati részét fejlesztették az országnak szóval nektek ebbe annyi a részetek mint nekem semennyi
2022. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
8%
34-es kb mindenki arról írt, hogy nevetségesen keveset keresnek (120-180) de a 450ed se sok, de szerintem ezzel ott mar a felso 10%-ba tartozol. Nyugaton meg a soron többet kapnál
2022. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%
36# reménytelen vagy
2022. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
10%
Ha valaki nem ért veled egyet, akkor reménytelen? Ha elolvasod a kérdést akkor abból már látszik, hogy még sokan vannak akik úgy gondoljak (ahogy én is) hogy kelet-magyarorszàg - elsősorban Borsod - nem egy gazdag, biztonságos, jóléti megye Magyarországon, ahova szívesen költöznek be máshonnan. A valóság az, hogy onnan költöznek el a legtöbben főleg BP meg nyugat dunántúlra. Ez tény nem pedig vélemény. De a most zajló népszámláláson úgyis kiderül majd, lehet, hogy Miskolc megint hátracsúszik és már nem az ország 4. Hanem 5-6. legnagyobb városa lesz, mert durván fogy a lakosság. A közbintonságról meg ne is beszéljünk szerintem, mert a betörések/rablások témakörben is mindig a hírekben első helyen van Borsod. De ha te így érzed jól magad senkit nem zavar :) Csak ne akard megmagyarázni, hogy minden más város/megye is ugyanolyan mert ez nem igaz. Vagy lehet, hogy még nem volt lehetőséged máshova is eljutni, de interneted van, ott láthatod.
2022. okt. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
75%
38# ezzel a lekezelő irritáló stílussal nem lehet mit kezdeni ha meg lenne normálisan indokolva akkor elfogadom de amíg ílyen fåszparaszt választ kapok addig nem tudom komolyan venni
2022. okt. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
23%
29 évesen féltem Miskolcon. Belém is kötöttek minden ok nélkül. Aki azt mondja hogy ott nem vészes a helyzet az vagy megszokta a légkört, vagy nem látja a fától az erdőt, vagy hazudik.
2022. okt. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!