Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Én vagyok intoleráns?

Én vagyok intoleráns?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy lakótársam nője itt van 5 napja az albèrletbe, és irritál, mert nagyon hangosan vihog, kb állandó jelleggel...nem is értem hogy lehet ennyit...természetellenes.

Plusz , hangosan nyög!!!

Plusz, sokáig zuhanyzik...de úgy hogy valamikor napi 2x ,külön, mindkettő, a sràc is ugyanigy,sokáig...és miközben tusfürdőzik nem àllitja le a vizet közben sem.Egyik sem, és a vendéget pofátlannak érzem ...nem elég hogy hangos,még a vizet ishasználja mintha itt élne.


Ti mit tennétek? Nem szóltam...Nem tudom hogy menne ez finoman...főleg hogy előző volt lakótárssal volt nagy balhé,vita és azok után nem akarom hogy hárpiànak tartsanak.

N


2022. nov. 6. 14:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
A vizet ezerrel zubogtatja.
2022. nov. 6. 14:32
 2/19 A kérdező kommentje:

A hajszálak szanaszét hagyását ki is hagytam.

A viz meg...ugye èn is sokszor mosok kezet, ruhát is szoktam.

De viszont zuhinál , tusfürdőzèskor le állitom a vizet,plusz fogmosásnál is.

De ugye sokat mosok kezet, meg ruha mosás is vagyha mosok edényt....de mégis ugy érzem hogy zuhanykor baromi sokat elhasználnak,én meg arra ügyelek.

2022. nov. 6. 14:35
 3/19 A kérdező kommentje:

Csak ezek miatt nem tudom hogy lenne helytálló szólnom a viz miatt.Dehát ,akkor is egy vendég.

.neki figyelnie kellene a használatra szerintem.

2022. nov. 6. 14:36
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Tehát tök idegen pasi a lakótársad? már úgy értem, hogy nem te választottad?
2022. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nagyon idegesitő a nyögès is,fene nem kiváncs rá.


Hát,jelentkezett anno az albérletbe, kerestünk ide..aztán jött,nem értem ezt az idegen kérdést.

2022. nov. 6. 14:43
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

7: lehet, hogy én vagyok fordítva bekötve, de tuti nem költöznék össze random idegenekkel.


Tehát én nem értem, hogy te mit nem értesz. :-D


Ha meg ilyen helyzetbe belemész, akkor tudomásul kell venni, hogy lutri....

Aztán vagy megbeszélitek előre az ilyesmit, vagy szenvedsz...

2022. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem.
2022. nov. 6. 14:53
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha közösen bérelsz valakivel lakást,akkor érdemes előre megbeszélni, hogy kit mennyire zavar a másik párja, haverja, ha rendszeresen jön. A másik dolog, amikor több napra táborozik ott valaki, akkor az is megbeszélés kérdése. Nyilván itt a költségek miatt fontos előre megbeszélni, hogy ne legyen kellemetlen. Ha elhúzott a csaj és ketten lesztek, mondanám, hogy mi zavar.

Azt mondanám, hogy bocs, most jöttem rá, hogy erről nem beszéltünk, mivel nem gondoltam arra,hogy beköltözik hozzád bárki napokra és nem szólsz előre, hogy így keresel kiadó szobát. Tisztázzuk már akkor most, hogy ez egyszeri alkalom volt vagy úgy érzed, hogy ez természetes. Egyrészt kellemetlen, hogy minden áthallatszik és a röhögés a legkevésbé zavaró. A másik gondom a közös helyiségek tisztasága, illetve a hajszálak mindenütt.

Aztán erre majd mond valamit ő is és megbeszélitek, hogy mi lenne elfogadható mindkettőtöknek.


A zuhanyzásnál elpancsolt vízért én nem szólnék.

2022. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Ráadásul ezt a lakástulajdonossal is meg kell beszélni... Ha két embernek adja ki a lakást, akkor nem lakhat ott kvázi majdnem állandóan egy harmadik...
2022. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem tökre nem életszerű, hogy idegenek így összeköltöznek egy lakásba. Az ember szeretne jókat nevetni a párjával, addig tusolni, ameddig ő szeretne, vagy épp csöndet szeretne, de a többiek hangoskodnak, szóval egyszóval szeretné magát otthon érezni, szeretne egy saját teret, de így, hogy ott lakik vele nyóc jakhec, más se lesz, csak folytonos összeütközés.
2022. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!