Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a magyar nép ilyen...

Csak a magyar nép ilyen kirekesztő, intoleráns és csak ez a nép röhög az elesetteken?

Figyelt kérdés

Egy időben nem vettem komolyan a skizofréniát. Depreszival kezdődött, gondolom ez látszódott rajtam, de gimiben senki nem volt aki megkérdezte mi a baj. Az osztálytársak csak tetézték a bajt szemétkedtek velem, mert megtehették! Tanárok is leszrtak mindent. Nem volt közösség. Olyan lelki sebeket szereztem ami késöbb a skizofréniám fundamentumai lettek.

A lányok nem hogy nem álltak szóba velem, ők is aláztak, direkt rám hajtottak aztán jól kibeszéltek röhögve. Fiatalon nappalis okj se volt jobb. A skizofrénia lassan kúszott be az életembe, aztán jó nagyot csattant. Az a kevés ember is elment mellőlem aki velem volt. Mintha a a magyar emberek félnének hogy elkapják a skizofréniát, a magyar ember ösztönösen utálja a gyengébbet sőt még bele is rúg az elesettekbe. Ez a magyar társadalom, roncs és holdkoros emberek. Egyszerűen nem értem...

Más van ilyen elkeserítő helyzetben?



2021. nov. 14. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Persze, ahogy átléped a határt, mindenki csodálatos és tökéletes. Mindenki nagylelkű és szeret téged. Csak mi magyarok vagyunk ilyen lehetetlenek.
2021. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak a magyar, a skizofrénia egy nagyon stigmás betegség. Viszont valóban jobban kezelik a fejlettebb országokban, jobb a tájékoztatás, érzékenyítés, meg persze az egészségügyi ellátás, hogy minél jobb életet élhessen egy betegséggel élő személy.
2021. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Megvertek, aláztak, kiröhögtek, kiközősítetettek
2021. nov. 14. 20:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ez mindig így lesz veled!


Munkahelyi sikereket elérhetsz úgy is, hogy NEM KELL tudnia arról senkinek, hogy ezzel a betegséggel küzdesz.


Elég, ha a főnökeid tudják. A munkatársaknak ehhez semmi közük!


Hány éves vagy egyébként? Családoddal mi a helyzet?

2021. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez más országokban is ugyanúgy előfordulhat, odakint meg azért közösítenek ki sokszor, mert magyar vagy.
2021. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
25/F agglegény
2021. nov. 14. 20:36
 7/17 A kérdező kommentje:
első kézből tudom az ápolók csak az alkalomra várnak hogy jól bemoshassanak egy skizofrénnak. egy tehetetlen embernek...
2021. nov. 14. 20:38
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen átlagos amit veled csináltak, ez folyik itt folyamatosan, erről szól a magyar nép, nekünk ilyen hagyományaink vannak, hogyan készítsük ki a másik embert. Elvtelen, korcs emberek gyülekezete, akik a normális emberekből sérülteket csinálnak. Orbán is észrevette, ezért kampányol évek óta gyűlöletkeltéssel, az egész ott van a politikában, az otthonokban, a buszon, az utcán, iskolában, gyakori kérdéseken, mindenhol. Itt az a hülye, aki normális.
2021. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömet a munkahelyén csesztették, öngyilkos lett.

Előtte láttam néha, egyedül jött városi rendezvényekre, lehetett már baj nála is

2021. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szegény :(
2021. nov. 14. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!