Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi lesz a magyar nagyvárosok...

Mi lesz a magyar nagyvárosok sorsa?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már kiskorom óta érdekel a falvak, városok és országok népessége, jellemzői. A kérdésem bővebben az lenne, hogy mit gondoltok, a magyar nagyvárosok közül melyik fejlődik dinamikusabban, mint a többi? Melyik a legélhetőbb, a jövőben a népességük szerintetek merre fog haladni? Hogy fog kinézni az általad említett város a jövőben szerinted? Mivel nem voltam minden nagyvárosban Magyarországon, így a ti véleményetekre vagyok kíváncsi! Azok véleményére, akik az adott nagyvárosban huzamosabb ideig laktak! Nyugodtan kifejhetitek a véleményeteket hosszabban, hasonlíthattok egymáshoz városokat, szeretnék okulni ebben a témában! :) (Budapestet ne jellemezzük! Egyértelműen jóval nagyobb város, mivel főváros, nem “nagyváros”)



2022. nov. 17. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ, fideszes-e a városvezetés.
2022. nov. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

1 voltam, csak hirtelen:



[link]

2022. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy nehéz kérdés.


Én debreceni vagyok, mindenhol azt tolják, hogy milyen tempóban fejlődik a város és környéke, áramlik a külföldi tőke, stb., de ez igazából csak az érem egyik oldala.


Az újonnan létrejövő munkahelyek 80%-a ugyanis havi 2-220 ezret fizető, 3 műszakos gyári szalagmeló. Ja, meg lehetsz bolti eladó havi 180 ezerért.


Ha tanulsz és bármi normálisabb munkát szeretnél, jobb beosztással és jobb fizuért, akkor alig van lehetőséged. Nem véletlen, hogy folyamatosan mennek el innen a fiatalok Budapestre és külföldre.


Ja, a tömegközlekedés valami borzasztó, és egyre rosszabb.

2022. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

"Attól függ, fideszes-e a városvezetés."


Győrben pl. fideszes a polgármester mégis egy katasztrófa lett a város az elmúlt pár évben.

2022. nov. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Szépen elsorvadnak, aztán tömegével költöznek majd az emberek Mezőnyekeresd-Felsőpusztára.
2022. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#4: Na akkor ott nagy gond van.
2022. nov. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4: Én személy szerint győri vagyok, és nem mondanám rossznak a várost egyáltalán. Számodra miért katasztrófális?
2022. nov. 17. 14:38
 8/12 Senior Séf ***** válasza:
100%
5-ös jól beszél.
2022. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as, de azért ne vedd nagyon komolyan. Őszintén, ki a faxom költözne ki (vagy vissza) falura? Ha lenne munkalehetőség, akkor esetleg.


5-ös voltam

2022. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan költöztek falura egyébként. Nálunk pl. több száz emberke jött a faluba, akik a városból költöztek ki.
2022. dec. 21. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!