Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki kellene telepíteni a...

Ki kellene telepíteni a nagyvárosok lakóit a kisebb falvakba?

Figyelt kérdés

A nagyobb magyar városokban szinte mindenhol balliberális jelölt győzött, a falvakban pedig tarolt a Fidesz.

Az én véleményem szerint ez azért lehetséges, mert a nagyvárosokban elszakadnak az emberek az Édes Anyaföldjüktől és gyökértelenekké válnak! Ez általános jelenség a világban, nem csak Magyarországra illik, még mielőtt valaki belémkötne.

A megoldás az lenne, hogy valahogy Budapest lakosságát szétosztjuk a falvak közt és visszaveszünk a városi jólétből, ami szintén hedonistává és gyökértelenné tesz.

A magyar emberek ismét dolgozni fognak majd és amikor hazaérnek délután, mennek majd a kertbe kapálni, hogy meglegyen a kapcsolatuk Hazájuk földjével. Sokaknak lesz traktoruk és teheneket tartanak majd, disznókat nevelnek a hídasban és tyúkokat tartanak, hogy legyen tojásuk. Végre ismét érzik majd, hogy együvé tartoznak!

Ezt nem tudom hogy lehetne megoldani, például valahogy fel kellene verni a városokban a lakásárakat és akkor a városlakók rá lennének kényszerítve, hogy falvakba vegyenek házat maguknak, mert ott az olcsóbb és ott sok gyereket is lehet ám nevelni és az megint csak jó lenne a Nemzetnek!

Várom a további javaslatokat hogyan lehetne ezt megoldani.



2019. okt. 17. 11:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Inkább az olyanokat kéne kitelepíteni, mint te. De nemcsak a városból, hanem az országból is. Hihetetlen mennyi primitív ember van még mindig.
2019. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Te hol laksz?
2019. okt. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Már bocs, de szerintem inkább vedd be a gyógyszeredet és pihenj kicsit. Mégis mi ez a baromság a ki meg betelepítésről? Mi közöd ahhoz hogy ki hol akar élni és kire szavaz?

Én lennék az utolsó aki örülne annak hogy ilyen a szavazók összetétele a nagyvárosokban, de soha nem jutna eszembe kényszerrel ezt megváltoztatni.

Mit szólnál ahhoz ha a másik oldalról jönne ez a baromság, hogy túl sokan szavaztak a fideszre a vidékiek közül, telepítsük már inkább be őket a városokba, hogy ne legyen ilyen az eredmény?

Nagyon remélem hogy csak egy ballibes troll vagy aki szándékosan írogat emeletes baromságokat.

2019. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Ki is kéne.
2019. okt. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Egész egyszerűen csak vissza kell nyesni a jövedelmeket Pest megyében. Be kell vezetni az irányítószám alapú adózást. Akinek Pest megyében bejelentett lakcíme, székhelye, telephelye, vagy ott bejelentett cégnél áll alkalmazásban az fizessen 32% SZJA-t, az ezen megyével semmilyen kapcsolatban nem állók pedig legyenek teljesen adómentesek.
2019. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#2

Én falusi vagyok és nemzeti érzelmű konzervatív nézeteket vallok.

Köszönöm a kérdésed.

2019. okt. 17. 11:29
 7/17 anonim ***** válasza:
22%

Anyukád nem mondta, hogyha sokat trollkodsz délelőtt kiesnek a fogaid?


amúgy meg:

"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."

2019. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Nicsak! Egy kis Mao!!!
2019. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 árokpart ***** válasza:
51%
Húha ebből osztályon történő gyógyszerbeállítás lesz úgy látom.
2019. okt. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%

"Az én véleményem szerint ez azért lehetséges, mert a nagyvárosokban elszakadnak az emberek az Édes Anyaföldjüktől és gyökértelenekké válnak!"


Ezzel azt akarod mondani, hogy a falvakban vannak az igazi gyökerek? Megkérlek, hogy ne magadból indulj ki!


"és amikor hazaérnek délután, mennek majd a kertbe kapálni, hogy meglegyen a kapcsolatuk Hazájuk földjével. Sokaknak lesz traktoruk és teheneket tartanak majd, disznókat nevelnek a hídasban és tyúkokat tartanak, hogy legyen tojásuk."


Te sem dolgoztál még soha vidéken, kicsi troll!

2019. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!