Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Összeesküvés elméleteim...

Összeesküvés elméleteim vannak, vag, lehet abban vmi ha a szomszédok pont arról beszélnek, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Társasház, szegényekkel, kérincsélők szonszédokkal tele a lakhelyem.

Szerintem nem haklatszik ki ha telefonon beszélek, ilyeneket én sem hallok, csak pl ha vkik ordítanak vagy buliznak.


És volt olyan pl hogy lidokainos kenőcsöt köröztem gyógyszertárakban, vagy nem emlekszem mar mit, de krémet,kenőcsöt.

Erre akivel összefutottam lépcsőházban kért tőlem gyulladáscsökkentő kenőcsöt.


Most pl legutóbb cérnát, tűt köröztem kisboltokban(alig találtam vmi boltot, ahol lehetne kapni, a végén hozatnom kellett ismerőssel cérnát, mert csak tűt találtam), ismin hozott és varroggattam később a kabátom oldalát.

Ma meg leállít a szomszéd kiskölyök hogy tudnék e cérnát tűt adni neki.

Kerdeztem hogyhog,? Mert az anyuja varr. Kérdeztem mit? Nem tudott rá válaszolni aztán nagyon nehezen azt mondta, kabátot.

Jött később mögötte az apja, kérdeztem tőle hogyhogy a fiad cérnát tűt kér tőlem? Erre ő megkérdezte a fiát, hogy "mit akarsz te? Eriggyé befelé. "

És bementek a lakásukba.


Most én körbe lehetnék pletykálva? Vagy teljesen véletlenek ezek a dolgok?



2022. nov. 20. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudjuk.
2022. nov. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti áthallatszik. Rengeteg ilyet hallani, hogy a falak, szellőzők mennyire atengedik, sőt felerősítik a hangokat.
2022. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Költözésen nem gondolkodtál még?

Hasonló helyen vagyok, de kezdek megőrülni az ilyenektől.

Lehet, belátnak hozzád.

2022. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ez a kettő, akkor lehet véletlen. Ha tíz ilyen volt, akkor már gyanúsabb, hogy van hallgatózás.
2022. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mióta itt élek csak a költözésen agyalok. De értelemszerűen ennél csak bőven drágább lakhelyek vannak amik a fél fizetésem illetve 2/3 fizetésem vinnék el.


Annyit tudok csak hogy másik szegényhelyre költözni, másik olcsó helyre. De azzal lehet ugyanott lennék.


Meg azért itt vannak már rendesen olyan szomszédaim vagy "köreim", akik rendesen be is védnek ha baj van, másik szegényhelyen meg mindent újra fel kéne építenem.


Kultúrált lakhelyekre pedig nemigen adnám oda a 2/3 fizetésem, mert akkor meg a jövőmnek lőttek, nem tudok sajátra gyűjteni.


Vagy ahogy számolom, olyan munkahely kéne akkor ami 2/3-al fizet többet, és akkor még csak ugyanazon az életszínvonalon élnék, nem lennék pluszban sem a magasabb bérrel sem ha kulturált helyen lakok.

Tehát összességében véve dupla annyit kéne keresnem ahhoz hogy kulturált helyre valoban megérje átköltöznöm és még nyereségem is legyen azaz magasabb életszínvonal.


De elérni azt hogy dupka bért kapjak máshol...

2022. nov. 20. 09:25
 6/6 A kérdező kommentje:
*dupla
2022. nov. 20. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!