Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Amerikába miért elterjedt...

Amerikába miért elterjedt lakó kocsiba lakni ingatlan helyet és magyarországon miért nem elterjedt lakó kocsiba lakni ingatlan helyet?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az építési hatóságok nem engednek itthon lakókocsit telepíteni úgy, hogy rá van kapcsolva a víz-, villany- és gázvezetékre.
2022. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Úgyhogy ami odaát lakókocsipark, annak a neve idehaza putrisor.
2022. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert az Amerika, ez meg Magyarország.
2022. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az önkormányzatok nem engedélyezik, engedély nélküli telepítésnél meg durva összegekkel büntetnek, plusz elbontatják a lakókocsit. A Balaton környékén vannak ilyen kempingek, de ott is külön van a zuhanyozó, nem a lakókocsikban, meg a vécé, fűtés pedig nincs, mert csak nyárra szól.
2022. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amerikaba sem azert van elterjedve mert milyen szuper, hanem mert sokkal olcsobb eletforma, sokan szeretnenek normalis lakasban elni, de nincs penzuk ra.
2022. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Azért, mert egy lakókocsi kibek*rt drága, és a magyar emberek 90%-ának erre nincs pénze.
2022. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Ezen én is gondolkoztam.

Nekem a külterületi zártkertemen van egy telepített mobilház,leszigetelve.


Úgy ahogy az elöttem szóló is írta külön van a zuhanyzó,kint a kerti wc

Napelem van a tetején+ akkumulátor inverteres

Onnan van áram


1-1 napot ott eltölteni jó,kikapcsolódni...


De valahogy nem tudnám elképzelni,hogy állandó lakhatásra használjam.

2022. nov. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok. Miért lettem lepontozva? Két tényt írtam le :D.
2022. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Én is le lettem pontozva

7.voltam

2022. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az nem lakokocsi hanem mobil haz. Nagyobb mint egy atlagos lakokocsi es a foldhoz van rogzitve, de el lehet vontatni termeszetesen.

Mar amerikaban is csak lakott teruleten kivul lehet ujakat “telepiteni”, a regiek azok maradhatnak.

A mobilhaz park meg sokszor eleg lehuzos. Megveszed a mobilhazat es a parkban mindenki fizet a parcellaert, viszont mivel a mobilhaz a tied, ezert neked is kell karbantartani. Ha felemelik a berletet akkor pedig vagy beletorodsz vagy kifizetsz sok ezer dollart hogy elszallittasd onnan.

2022. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!