Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelentsem a szomszédomat?

Feljelentsem a szomszédomat?

Figyelt kérdés

Sorhàzban van 5 lakàs. Mindenki előtt van egy kb 200négyzetméternyi füves bokros fàs zöldterület,de a mellettem lakó a fél kertjét lebetonoztatta a fiainak kosàrlabda pàlyàt csinàltatott palànkkal (amit nem is làttam ,hogy hasznàltak e valaha). A màsik részre pedig egy medencét,ami most nyílvàn télen ki van ürítve és be fóliàzva. Tehàt egy négyzetméternyi szabad teret nem hagyott,hanem mindent beépített.


Hova tudnàm ezt bejelenteni?


2022. dec. 22. 21:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%
De igen, ebben az értelemben az. Még a térkövezés is az.
2023. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

8.

Nem írta mèg le, hogy mièrt is szeretnè.

Mi van, ha a szomszèd őt akàrmièrt is feljelentette.

Èn nem jelentenèk fel senkit, aki nem bàntott engem, nem jelentett fel. Tőlem azt csinàl amit akar, az ő dolga. Ellenkező esetben, viszont igen. Igaz, okoznèk magamnak pàr àlmatlan èjszakàt, mert alap esetben az nem èn lennèk, de van az a pont.

jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Ha nem tett ellened, akkor èn nem tennèm.

A fagyi visszanyal egyszer...

jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!