Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A hegyes-völgyes tájat vagy a...

A hegyes-völgyes tájat vagy a síkságot szereted jobban?

Figyelt kérdés
Egyszerű kíváncsiságból kérdezem. Én síkvidék-párti vagyok: nem szeretem a hegyeket, számomra valamiért nyomasztó és sötét az erdővel borított hegyvölgyes táj a falvaival együtt, nem tudnék ilyen helyen élni. Az Alföld rétekben, mezőkben, gyümölcsösökben, nyárfa- és akácerdőkben, tavakban, folyókban, nádasokban gazdag képe viszont megnyugtat, imádom. Kb. pont olyan vagyok, mint Petőfi (ezzel, gondolom, erős kisebbségben vagyok) 😁 Te ha választhatnál egy ugyanolyan ellátottságú (infrastruktúrájú) hegyvidéki és egy alföldi falu között, hol élnél szívesebben? Tehát minden szükségleted meglenne mindkét helyen, csak a fekvés számítana, semmi más.

2023. jan. 21. 16:35
A kérdező szavazást indított:
hegyvidéken élnék
síkvidéken élnék
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alföldi vagyok, szeretem a hegyeket, de nem tudnám megszokni.
2023. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, ha Hollywood-ról lenne szó, akkor lehet lenne bennem egy kis alkalmazkodási hajlandóság. :D
2023. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem a síkságok nyomasztanak, főleg az olyanok amiken semmi nincs ameddig a szem ellát, még egy fa sem. Úgy érzem magam mintha egy végtelen semmiben lennék tök egyedül, kb mint Minecraftban a pokol teteje: [link] De lehet csak agorafóbiám van xD
2023. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit nekem, te Alföld, tán csodállak, ámde nem szeretlek. Bezzeg a fenyvesekkel vadregényes táj, na az már nekem való szerethetőség.
2023. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Közlekedés szempontjából sokkal jobb a síkvidék, ezért én azt kedvelem.
2023. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
En a siksagtol fizikai rosszulletet erzek kicsi gyerekkorom ota. Barmilyen pici domborzat akar, de legyen.
2023. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
domb, mer lefolyik róla az esővíz; de még nem túl magas. :):):) XD Amúgy, mindnek megvan a maga szépsége. :):) :)
2023. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
*nem önti el a házikót pl,hanem csakúgy lecsörgedeznek az esőcsöppecskék a domboldalon. :):)
2023. jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Született hegyvidéki lévén pár napnál tovább nem tudok megmaradni semmilyen síkságon. Nekem az utcák minden tengely mentén kanyarogjanak, érjen fel egy kardioedzéssel a legrövidebb séta is.
2023. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
7.és8. vagyok,ha túl nagy a síkság, akkor az olyan túl nagy tér, nekem a dimbesdombos talán jobban tetszik, mert ott jobban el lehet bújni. :) Én asszem, minimálisan-dimbes-dombos területen jobban érzem magam, mintha full sík az egész. Meg pl a domb az is vethet árnyékot, nem annyira kap telibe a napfény, ha nem akarom éppen; jó, mondjuk sík terepen is lehetnek fák; de még akár a domb is vethet árnyékot. Szóval szerintem nekem lehet,hogy a sima sík, az túl, teljesen sík.
2023. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!