Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Környező országok fővárosaiban...

Környező országok fővárosaiban is ennyi lecsúszott, gettószerű, koszos, romos környék van mint Budapesten?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 22:27
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Tudom vidéken is sok ilyen van, de a főváros belső részein ahol sok a tuurista is, kicsit hát durva..
2023. jan. 31. 22:54
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Pozsony egy nagy falu. A központ szép, a perem szegényes.

Bécs olyan mint Budapest szép részei. Nem koszos, nem romos egyáltalán.

Ljubjanában vannak szép részek, de azért van lepusztult is bőven.

Zágráb meglepően szép. Csak a szélén van néhány elhanyagoltabb rész.

Belgrád Bécs ellentéte, olyan mint Budapest lepukkant részei.

Bukarest egy borzasztó ronda város. Nincs benne semmi szépség. Koszos és lepukkant.

Kijev egy hatalmas ronda lakótelep.

Prága (ha még környezőnek számít) kb olyan mint Bp.


Szerintem Budapesttel nincs nagyon szégyenkezni valónk.

2023. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
69%
Rossz helyeken mászkálsz. Budai oldalon szerinted melyik a "lecsúszott, gettószerű, koszos, romos környék"?
2023. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nyilván ezek többsége a pesti oldalon van.
2023. jan. 31. 23:10
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem is értem a kérdést, Budapest Prágával döntetlenben a második legrendezettebb város a környéken, Bécs után. Tényleg menj el Belgrádba...
2023. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

"Nem is értem a kérdést, Budapest Prágával döntetlenben a második legrendezettebb város a környéken, Bécs után."


Hát én azt hallom, Prága, Varsó, Pozsony fényévekkel lekörözi Bp-t mind rendezettség, mind lehetőségek, megélhetés terén...


"Tényleg menj el Belgrádba..."


Nem az Eu-n kívüli balkánhoz kéne azért hasonlítani..

2023. jan. 31. 23:25
 7/32 A kérdező kommentje:
Egyébként google street view-on Belgrád is sokkal modernebbnek hat, mint Bp...
2023. jan. 31. 23:33
 8/32 anonim ***** válasza:
29%
Én ritkán járok Magyarországon és a szülővárosomban, Budapesten. De Karácsony Gergely impotens irányítása óta rohamosan csökkent Budapest minősége: felfoghatatlanul piszkos, a közlekedés szörnyű, az épületek lepukkantak, a populáció suttyó... Büszke voltam a szülővárosomra, de most már szégyellem. És a külföldi ismerőseim is ezt tapasztalták. Ilyen mértékű amortizációval nem találkoztam még sehol. És nem érdekel, hogy ki kormányozza Magyarországot, K.G. egyszerűen alkalmatlan és 1,7 milliós város irányításához.
2023. jan. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Bécsben is van gettós rész, csak mondom.
2023. febr. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
72%
Varsó meg Pozsony biztos hogy nem körözi le Budapestet. Mindkettőben egy pici szép rész van, a többi felejtős. Utazz inkább mint hogy a barátaid véleményét szajkózod.
2023. febr. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!