Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Alsórákos (Zugló, Bp.) alábbi...

Alsórákos (Zugló, Bp.) alábbi részéről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az Erzsébet királyné útja - Szuglói körvasútsor - Csömöri út - Rákospatak utca által behatárolt négyszögről lenne szó.


Olyan utcák vannak itt, mint Szatmár, Czobor, Ilosvai Selymes, Hejő, Szentes, Gervay, Istvánffy, Huszt, Telepes, Deés, stb.



2023. jan. 19. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugis. Van 1-2 érdekes figura, de alapvetően teljesen jó. A tömegközlekedése szerintem Budapesthez viszonyítva szar, és a parkolással is szoktak gondok lenni, meg előfordul az, hogy 1-1 kiccsalád megkeseríti mindenki életét, de összességében ez a legnyugisabb környék, ahol laktam a budapesti pályafutásom során (1,3,6,8,11,14,18 kerületekben laktam, mondom még ez a legchillesebb)
2023. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kertes, vagy panel, vagy társasház? Érdemes érdeklődni a szomszédoknál (akár megtekintés után visszamenni), hogy kik laknak a közelben, mit lehet róluk tudni. Mert itt tényleg az dönt, hogy milyen a szomszéd.
2023. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azon a környéken nagyrészben kertes házak vannak.
2023. jan. 21. 02:19
 4/5 A kérdező kommentje:

1-és, miért szar a tömegközlekedés?


Ott megy az Erzsébet királyné útján a 69-es és 62-es villamos, illetve az 5-ös busz. A Telepes és Öv utcákban megy a Bosnyáktól a 124-es/125-ös busz. A Thökölyn megy a 7-es buszcsalád. Éjszakainak pedig ott van a 973-as az Erzsébet királynén és a 979-es a Thökölyn. A 74-es, a 77-es és a 82-és troli is sétatávolságra vannak.

2023. jan. 21. 02:26
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Az összes tömött, zsúfolt, messze van a belvárostól, a legközelebbi metróvonal az Örs vezér tere, vagy a Keleti. Én a magam részéről nem szeretem a kerületi tömegközlekedést, vannak kerületek, ahol jobb. Ezért említettem, hogy hátrány, számomra az, hogy nem központi helyen van. Attól függ, honnan költözöl, meg mik az igényeid ilyen szinten, ha a közelben dolgozol, vagy kinézted már, melyik eszközzel hogy jutsz el a munkahelyedre, sulidba, egyéb dolgodra, és úgy ítélted meg, hogy jó, akkor neked jó lesz.


Az Alsórákos rész kattant be a fejembe, azért kérdeztem a panelt. Valóban, az általad említett utcákban nincsen. Kicsit arrébb, az Örs felé van egy nagyobb lakótelep.

2023. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!