Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet apró házon belüli...

Hogy lehet apró házon belüli munkákat olcsón elvégző embert találni Budapesten? Mint pl polc felfúrása, rögzítés, mosdó felszerelése.

Figyelt kérdés
Annál olcsóbban, mint pl a Férfikéz egy órára, 18000 Ft.
2023. febr. 1. 07:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%
Meg kell házasodni, nincs mese.
2023. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%
Ismerős, gondnok. Ha ez nincs, marad a Férfikéz :)
2023. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

Egy olyan rokont, barátot kell keresni aki megcsinálja szívességből vagy kevés pénzért.

Ha meg akarsz bízni vele valakit akkor nem lesz olcsóbb. Neki ebből a felét be kell fizetnie adóba, ki kell fizetnie a költségét annak is hogy odamegy és hiába csak 2 órát dolgozik nálad ha emiatt a fél napja elment és mást nem fog tudni elvállalni.

2023. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Miért írtok ilyeneket? 46 éves vagyok, nő, egyedülálló. Nincs párom, barátaim se. És ha nem akarok terméstetben fizetni? Miért kellene?
2023. febr. 1. 08:19
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Egy lehetőség: Írd ki a lakás közelében a hirdetőtáblára, hogy segítséget keresel X vagy Y feladat elvégzéséhez, kis fizetségért. Akkor lehet hogy lesz aki pár ezresért simán csak fogja a szerszámait, átsétál és megcsinálja a szabadidejében, nem vállalkozóként.
2023. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
4-esnek: adóba??? Évek óta nem dolgoztattam senkivel, aki adózott volna a nálam végzett munkáért végzett összegből.
2023. febr. 1. 08:20
 7/33 Kólauborkával ***** válasza:
82%

Ma senki nem mozdul meg 5000Ft-ért, lehet majdnem több a benzin, egyszerűen nem éri meg, ma kb 15.000-20.000 az a határ, hogy “megéri” megmozdulni….

Csak gondolj bele, te 5000 ért gépet, autót, mosógépet kell használj, ki se jön belőle…

2023. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 Kólauborkával ***** válasza:
87%
Ja és az adózást még szóba se hoztam….
2023. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%

#7 Akkor hívd azt aki nem adózott!

Bármennyire is azt hiszed ez a pénz mind zsebbe megy, ez nem így működik. Attól mert te nem látod, neki még adóznia kell.

2023. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%

A Férfikéz amúgy nem csak drága, nem is jó. Leírtam nekik, mire van szükségem, mégis olyan embert küldtek, aki ahhoz nem ért.

Kollégád sincs, akit megkérhetnél segítségre?

2023. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!