Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Felsőrész vitrines szekrényt...

Felsőrész vitrines szekrényt önmagában hogyan lehet biztonságosan felszerelni? lásd alább

Figyelt kérdés

vettem egy szekrénynek csak a felső részét, mert azt írták külön vásárolható, és én azt hittem külön fel is szerelhető, de átverés volt, mert nem adtak a felszereléshez semmit, a konstrukció sem úgy volt kitalálva (pl. alsó részen valami nem volt élfóliázva, tehát úgy árulták hogy a szett másik részére kéne rárakni)


hogyan tudom meghackelni és felszerelni biztonsággal? miket kell vegyek hozzá, milyen vasat, hány darabot, mérettől függően, hogy a terhelése megfelelő legyen? 170cm széles vitrines szekrény, 3 polc



2020. okt. 12. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem átverés volt. Gondolom más szekrényekkel is össze lehet kombinálni egy szekrénycsaládon belül. Tehát nem önálló darabnak készült.

Veszel bármilyen szekrény rögzítőt 3db ot 10-es tiplit, és állványcsavart. Az megtartja. A fal anyagát nem írtad, tipli fajtát ahhoz kell venni.

[link]

2020. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a faltól aggódom, hanem a szekrénytől, hogy ne szakadjon ki belőle, mert nem túl masszív, nem világos hogy hol, mivel, hány ponton és milyen módon érdemes rögzíteni
2020. okt. 12. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1-es írja, biztonságosan a falhoz rögzítheted.
2020. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak fölülről szokták függeszteni, vagy alulról is érdemes megtámasztani? arra van valami eszköz?
2020. okt. 12. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Meglehet lentről is.

Ezt a fajta belülre valò, rakhatod fel és le is.

[link]

A műanyag takaró, többféle színben van.

2020. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy hol kell megtámasztani ill. a falhoz rögzíteni, az a konkrét konstrukciótól függ.
2020. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én alul egy léccel rögzitettem.

Szépen lecsiszoltam , lefestettem a szekrény szinére és azt fogattam fel, jól tartja a súlyt.

A szekrény felső részét pedig oda csavaroztam.

2020. okt. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pozdorja bútorlapba ilyen felfüggesztővas fura hogy megtartja, vettem alá két alsó ikeás tartót, nem tudom az elég-e egy vitrinesnek
2020. okt. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!