Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a jehovákkal? ...

Mit csináljak a jehovákkal? Folyton nyomják a csöngőt

Figyelt kérdés

Lassan fél éve higy kiléptem a vallásból. Nem voltam sokáig az kb fél évig. Aztán amikor behálóztak rájöttem h ez így nem jó. Otthagytam őket a francba. Lassan fél éve minden nap csöngetnek és nem hagynak békén. Nem tudok velük mit csinálni. Egyre jobban rámszálltak és nem tudom h mitévő legyek. Online rendelek mostanában mert nem merek kimenni a boltba mert sokszor ott vannak a házam előtt és nem merek lemenni a boltba se. Tudom h ez így nem élet. Ezért szeretnék ezzel valamit kezdeni. Elköltözni nem akarok mert az azért mégsen. Van egy 3 hónapos fiam aki még sokat nem fog fel az egészből de az se jó h nem nagyon merem kivinni sétálni szegényt. Sajnos a fiú apja kint él amerikában de majd hamarosan hazajön. Ő azt mondja h szólja a rendőrségen ha nem értik meg a nemet de szerintem az túlzás lenne.


Ti mit gondoltok erről?

Mit csináljak velük?

Tényleg túlzás a rendővan nem?



2023. febr. 20. 17:48
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
* tényleg túlzás a rendőrség vagy nem?
2023. febr. 20. 17:49
 2/35 anonim ***** válasza:
84%
lehet kapni paprikasprayt megfukálod őket és nem csengetnek
2023. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Beszélhetsz a rendőrökkel, hogy zaklatnak. Ők elmondják, mit tehetsz. (Bizonyíték begyűjtése, feljelentés stb)
2023. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Kedves kettes a paprikasprayt a rájukfújom akkor ők mehetnek a rendőrségre.
2023. febr. 20. 18:05
 5/35 anonim ***** válasza:
84%
Mond nekik,hogy sátánista lettél.
2023. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
De mit akarnak, miért zaklatnak fél éve? Azt akarják, hogy visszatérj közéjük?
2023. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Igen vissza akarnak téríteni. Mar nagyon zavar. Megmondtam nekik h nem és hagyjanak békén. Már kivettem a csengőböl az elemet.....
2023. febr. 20. 18:20
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez már zaklatásnak minősül, amiért tényleg feljelentheted őket. Add a tudtukra.
2023. febr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
100%
Esetleg írd le nekik egy levélben,hogy nem kéred hogy keresenek.
2023. febr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
30%
Szidjad őket hangosan és kuvaistenezzél is torkod szakadtából. Amúgy butuska egy nő lehetsz, hogy egyáltalán beléptél közéjük. Itt felénk ilyen szellemi fogyatékosok járkálnak házalni.
2023. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!