Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak a jehovákkal? ...

Mit csináljak a jehovákkal? Folyton nyomják a csöngőt

Figyelt kérdés

Lassan fél éve higy kiléptem a vallásból. Nem voltam sokáig az kb fél évig. Aztán amikor behálóztak rájöttem h ez így nem jó. Otthagytam őket a francba. Lassan fél éve minden nap csöngetnek és nem hagynak békén. Nem tudok velük mit csinálni. Egyre jobban rámszálltak és nem tudom h mitévő legyek. Online rendelek mostanában mert nem merek kimenni a boltba mert sokszor ott vannak a házam előtt és nem merek lemenni a boltba se. Tudom h ez így nem élet. Ezért szeretnék ezzel valamit kezdeni. Elköltözni nem akarok mert az azért mégsen. Van egy 3 hónapos fiam aki még sokat nem fog fel az egészből de az se jó h nem nagyon merem kivinni sétálni szegényt. Sajnos a fiú apja kint él amerikában de majd hamarosan hazajön. Ő azt mondja h szólja a rendőrségen ha nem értik meg a nemet de szerintem az túlzás lenne.


Ti mit gondoltok erről?

Mit csináljak velük?

Tényleg túlzás a rendővan nem?



2023. febr. 20. 17:48
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Na az a helyzet hogy rendőrt hívtam. Nagyon meguntam. Elegem lett. Eddig túl durva dolognak tartottam a rendőrt mert mégiscsak közéjük tartoztam. De most lett elegem. Azt mondtam ha nem mennek el rendőrt hívok. Nem mentek el. Mondtam hogy tízig számolok nem mennek el rendőrt hívok. Aztán nem mentek el. Hívtam is. Nem hitték el hogy tényleg hívom. Azt hitték higy csak megjátszom. Aztán amikor kiértek akkor már komolyan vették. Ez volt tegnapelőtt este. Azóta nem zargatnak.



Köszönöm szépen mindenkinek a válszát. Rájöttem hogy tényleg ez volt a helyes döntés.

2023. febr. 23. 14:47
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiléptél a vallásból akkor te Jehova tanúi szemében hitehagyott vagy!

- De Jehova tanúi nem állnak szóba hitehagyottal, tiltja a vallásuk!

Szóval valami nem klappol.

2023. febr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
83%
Micsoda kamu kérdés! 😂 Több sebből is vérzik, de a legnagyobb baj az vele hogy szörnyen szánalmas.
2023. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
82%
A Mi Hazánkosoktól,és a Jehovásoktól mentsen meg mindenkit az Isten...
2023. márc. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Azóta jöttek? Valami update? Mi lett a rendőrségi dologból, lett feljelentés vagy valami?
febr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!