Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az X. kerületben a Metrodom...

Az X. kerületben a Metrodom Park (1107 fogadó utca) környéke milyen környék? Nagyon proli, esetleg veszélyes rossz környék is?

Figyelt kérdés

Még soha életben nem jártam arra csak olyan helyeken, amelyek határolják a kerületet… Pl. Az Ecseri úton sokat jártam, arra jártam óvodába is, az üllői úton jártam általánosba, a Shopmarkban (akkor még Európark) sokat voltam KFC-ben gyerekként, a Népligetben jártam szabadtéri edzésre. Hát ezek közül akkoriban mindegyik elég rossz környék volt, nagyon sok volt a hajléktalan akik akar veszélyesek is lehettek, meg drogosok is szabadon mászkáltak… De azért ez a Metrodom lakópark kicsit odébb van, meg 10-12 év eltelt azóta, hogy ezeken a helyeken rendszeresen mászkáltam.


Akinek van friss tapasztalata, milyen környék? Milyen ott lakni?



2023. febr. 28. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezelünk házat.Jó környék.
2023. febr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem ott lakom, de jártam már arrafelé párszor. Az a jellemzője, ami általában a nem túl jó környéken felhúzott lakóparkoknak: az érintett utcák és a lakók általában konszolidáltak, de pl. a közeli Bihari utca eléggé rossz hírű.
2023. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!