Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az az érzésem Hogy...

Miért van az az érzésem Hogy pesten valami sport az utcán, nyilvános helyeken hugyozás?

Figyelt kérdés
Komolyan hihetetlen Hogy az utcán nem lehet úgy végig menni hogy ne kelljen kerülgetni a tócsákat, nem is beszélve arról amelyik fényes nappal elôkapja a f*szát és nekiáll huggyantani.

2023. márc. 7. 14:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes, én ilyesmivel nem találkozom. Biztos nem ugyanazon a Budapesten járunk.
2023. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Minden zárva tartott vagy nem létező nyilvános wc-re jut 20 tócsa. Ha menni kell hát menni kell, a kérdés hogy hová?
2023. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. Akkor talán nézz körül a belvárosban.
2023. márc. 7. 15:05
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

"Akkor talán nézz körül a belvárosban."

Melyik részén? Ez max. a bulinegyedre jellemző.

2023. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem is beszélve arról, hogy utána illik kezet mosni.
2023. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Az a gáz hogy minden tócsát pisinek nézel.
2023. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok a csöves.

Nincsenek nyilvános WC-k

2023. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
#4 én pl a deák-astoria-kálvin vonalon mozgok, itt masszívan össze van hugyozva meg f0sva minden.
2023. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Még talán este 10-ig el lehet menni plázákba könnyíteni magadon. Azután meg semmi, ha egy helyen iszogatsz, akkor ott nyilván tudod használni a mosdót, de ha csak haza akarsz menni, és nem fogyasztasz már sehol, akkor nincs lehetőség arra, hogy elmenj egy kulturált mosdóba (mondjuk a legtöbb belvárosi kocsma mosdója se kultúrált), Margisztigeten semmi lehetőség nincs, az utcán szintúgy, illetve, ha konszolidáltan nézel ki, akkor simán bemész egy helyre, és használod a mosdót, de ha nem - mert mondjuk hajléktalan vagy - akkor be se enged az őr. Meg azért sokan fogyasztanak alkoholt az éjszakában, ami egy ismert vízhajtó és gátláscsökkentő, simán előfordulhat szerintem valakivel, hogy iszik egy helyen a belső hetedik kerületben, ott elmegy mosdóba, mielőtt hazaindul, aztán pisilnie kell megint, mire kiér a Blahára, meg aztán ott is, ahol átszáll az éjszakain. Alkoholos befolyásoltság alatt nehezebb visszatartani, plusz a szégyen se dolgozik az emberben, hogy nem pisilek utcán, meg amúgy is sötét van.

Sokkal több nyilvános wc kellene szerintem. Minimum minden forgalmasabb csomóponton egy 0-24-es, INGYENES budi. Én a KöKi-n szoktam átszállni, gyakran éjjel, iszonyat húgyszag van mindig, de basszus, mit tudnak csinálni szerencsétlenek? Az egyetlen nyilvános mosdó a Köki terminálban van, ami 10-ig van nyitva, és fizetős. Oké, legyen fizetős a pláza részen a WC, de én nyitnék mellette egy 0-24-es ingyenes alternatívát is, aztán aki tényleg tiszta mosdót akar használni napközben, az fizet a plázában, aki meg csak nagyon el akar menni, vagy éjjel kényszerül erre, az használja az ingyenes opciót.

Meg az Örsön az egyetlen ingyenes mosdó az IKEA-ban van, nyitvatartási időben, az Árkádban, Sugárban fizetős, és csak kp-val lehet fizetni, éjjel meg semmi nincs a közlben.

2023. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

8. Igen talán az a legrosszabb a "bulinegyeddel" együtt. Ott tényreg ragad a járda a mocsoktól.


9. Igen lehetne több nyilvános WC, de érted sokan úgy vannak vele hogy " nehogymá fizessek ezért".

2023. márc. 7. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!