Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veletek szoktak kötekedni a...

Veletek szoktak kötekedni a cigányok nyilvános helyeken? Ha igen, hol? És mit mondanak/csinálnak?

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 19:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%
"Érdekes" módon nem.
2016. dec. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem nagyon, bár jó helyen élek ilyen szempontból.
2016. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem jellemző. Persze aki korpa közé keveredik...
2016. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Velem még soha életemben nem kötekedett senki nyilvános helyen. Taszítom az ilyen helyzeteket. Egyszerűen úgy szoktam végigmenni az utcán, hogy nem keveredhetek ilyen helyzetbe.
2016. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

# 3


Vagy csak nem él a négy fal között, mint te.


Kérdező, érdekes módon tavaly és idén is többször belém kötöttek, de nem cigányok, hanem több alkalommal fiatal, jól szituált srácok, a legutóbbi eset: egy hotel ablakaiból lógtak ki fürtökben és üvegekkel dobáltak engem meg egy előttem haladó félénknek tűnő lányt. Szegényt kurvzták is meg mindenfajta módon szidták. Megdöbbentő volt.


Mostanában amúgy többször hallottam ismerősöktől, hogy gazdagabbnak tűnő fiatalok kötöttek beléjük, főleg 13-16 éves fiúk. Nem értem ezt a jelenséget.

2016. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%

#5 - Kőbányai dzsumbujban élek, nőttem fel, és valószínű halok is meg. El voltam látva bőven cigányokkal, nem a négy fal között. Persze te valami telepátiával végignézted nyilván az elmúlt 36 évemet, hogy ilyen profin (alul)informáltan megítélsz.

Hogy te is értsd, a válaszomat kifejtem:

"Aki korpa közé keveredik" - akit bármilyen élethelyzet cigányok közé sodor, azzal esélyes, hogy megtörténik, hogy belekötnek.

Bocs, hogy élek, de ezt gondolom, mert a cigányok mentalitásukból fakadóan ilyenek, és genetikailag utálják a magyart.

2016. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#5: Ez azért van, mert a magyar fiatalok kezdenek "elcigányosodni"..úgy beszélnek, viselkednek, mint ők.
2016. dec. 12. 22:31
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Mióta megvertem a vajdát, azóta előre köszönnek.
2016. dec. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Régebben volt, manapság nagyon ritka. Mikor bejárós voltam és buszoztam, akkor az állomáson heti szinten volt valami, hogy ugattak, vagy csak simán úgy néztek rám, mint akit mindjárt megölnek. Volt, hogy random cigány csaj mosolyog és néz a szemembe, mint valami idióta. Volt, hogy kést kértek tőlem, vagy valami vágóeszközt. A pénzkérés az általános volt, de volt, hogy belekötöttek a hajamba vagy bármibe, amibe bele lehet. Manapság nincs ez, azóta 20 kilóval nehezebb vagyok, látják, hogy nincs értelme kötekedni.

Buliban volt nemrég egy eset, hogy "Mit nészed a nőmet csicsga?" De ez se tartott sokáig, mert be volt rúgva a 60 kilós cigánypali, aztán a nője kért bocsánatot, hogy részeg, hagyjuk rá.

2016. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Metionin ***** válasza:
100%

Jelen lakhelyemen nem igazán, nagyon ritka hogy beszóljanak, nézni szoktak de belém kötni nem. Viszont amikor utazom haza a szüleimhez (SZSZB megye) és várok a csatlakozó buszra, nincs olyan alkalom, hogy meg ne bámuljanak, be ne szóljanak. Van hogy autóval lassítanak le és kikiabálnak. Általában a hajam tetszik nekik (mert kék) vagy a szemem (az is kék). Rendszerint mutogatnak rám és mondják, hogy "némá gazsi, kék a haja" "jááj kékhajú kislyány" vagy mögém állnak és hangosan beszélnek rólam "legközelebb má nekem is kék lesz a hajam mer úgyláccik az a menő".

A szememmel kapcsolatban pedig rendkívül primitív szókinccsel szokták megkérdezni, hogy kontaktlencse-e vagy ez az eredeti szemszínem lásd "te kislyány hun vetted a szemed?" "oszt neked a szemed igazi?" "neked mivel lett a szemgolyód befestve ilyenre?"

Magamban röhögök rajtuk de láthatóan nem reagálok, megszoktam. A városban, ahol amúgy élek, a kutya sem néz meg, a faluban meg kijönnek a nénik az utcára megbámulni.

Kutyasátáltatáskor is előszeretettel kérdezgetik, hogy harap-e a kutya, vagy füttyögnek, ugatnak neki, próbálják ingerelni. Ilyenkor vagy nem figyelek rájuk ( a kutya alapból figyelmen kívül hagyja őket) vagy visszaszólok mosolyogva, hogy igen harap és ma még nem evett úgyhogy jobban teszed ha befogod.

2016. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!