Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felső szomszéd JELENLEG...

Felső szomszéd JELENLEG bútort tologat vagy hasonló hangokat ad ki, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy minden hétvégén ezt kell hallgatnom hajnali 3-ig és nem tudok aludni tőle. A felettem lévő szoba az edzőszobája és hétköznap napközben súlyokat dobál, de ez még talán oké napközben, de péntek ÉS szombat estére 2-3 órás átrendezésbe kezd, mert jön a fia és itt alszik, vendégszobaként használja az edzőszobát. Mintha ez teljesen normális lenne, csikorgatja a bútorokat a padlón és dob le nehéz dolgokat órákon át és közben dumál a fiával (ez még megérthető, papírvékonyak a falak és a szomszéd szellentését is meghallani, de a folyamatos murmurmurmur amit nyomnak az is kikészít ebben a hajnali órákban).

Amit próbáltunk: 1. Beszélni velük - Nem nyitnak ajtót és ha el is kapom a lépcsőházban süketet és némát játszik. 2. Üvölteni neki falon át - Csak visszakrvaanyázik és üvölti hogy költözzek el ha nem tetszik. 3. Seprűnyéllel kopogni - visszakopog. 4. Füldugóval aludni - Nem használ személyesen, még hallásvédő kombinációjával sem. 5. Házmesternek szólni (nincs közösképviselő, mert az egy cég és pont lefossa a fejünk) - Azt mondja a házmester, hogy fafejű az ürge, nem lehet vele beszélni.

Amire gondolatam: Mondjuk valamit a plafonra ragasztani de gondolom a beton viszi a hangot, így az nem megoldás?

Mit ajánlotok, mit csináljak velük? 4 éve nem tudom megszokni.



2023. márc. 12. 01:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Költözz
2023. márc. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Az enyemeknel epp ez volt par perce:


“FOGD BE A PFADAT BSZDMEG!!🤬”

“TE HULYE KRVA, KUSSOLJ MAR!😠”

“AZERT MERT NEM MARADSZ CSONDBEN B+!😤😡”


:)


Zajszuros fulhallgato? Elvileg eleg jok vannak, amik szurik a zajokat. Hangszigetelhetsz, de gondolom draga es inkabb a beszed ellen lenne jo.

2023. márc. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Szívesen költöznék de kerek-perec szűk 400.000 forintom van a számlámon és 1 éve nincs munkám, ezért ide vagyok kényszerülve szüleimhez... Ha tehetném már mennék amilyen gyorsan csak lehet, de minden munkámból 2-3 hónap alatt kitesznek próbaidő alatt és sokáig, hónapokig nincs semmi.
2023. márc. 12. 01:32
 4/27 A kérdező kommentje:
2-es Sajnálom és üdv a klubban :( Nem akarok társasházban élni mert mindenhol kifogható ilyen szomszéd de nem vagyok értelmiségi aki házbérlést engedhet meg magának. Szakképzetlen és hülye vagyok tanulni. Öngyilkosságon gondolkodom már emiatt mióta. Zajszűrős fejhallgató teszteket néztem, max a beszédet zárja ki, ezeket a puffanós, csikorgó hangokat nem.
2023. márc. 12. 01:34
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Miert tesznek ki a melokbol? Nem tudsz beilleszkedni?
2023. márc. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Beilleszkedés is meg nem tudom végezni a melót. Ha fizikai meló akkor összeesem, napokig nem tudok lábra állni pár óra állás után, nem tudok úgy pörögni ahogy elvárják és nagyon fáradt leszek, hanyagul végzem a munkát, eszméletlen gyorsan kiszáradok és emiatt vért ürítek, majd a vesém napokig fáj.

Szellemi melónál a stresszbírásom 0, ha ügyfelekkel kell foglalkozni akkor melegebb éghajlatra küldöm ha kiidegel és naponta több tíz ilyen eset van. Nap végére szorongórohamom van és sírok hogy amíg dolgoztam lement a nap és hulla fáradt vagyok. Majd másnap iszonyat ingerült vagyok és akár a menedzsernek nekimegyek, szabályokat szegek, letojok mindent és csapot papot otthagyok. Szóval nehéz a munkakeresés és képtelen vagyok ezen változtatni pedig már nem sokáig tűrnek meg a mamahotelben...

2023. márc. 12. 01:51
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát még mindig hallom a puffanásokat, de már mindjárt összeesek a fáradtságtól. Megpróbálok pihenni, kívánjatok sok sikert...
2023. márc. 12. 02:17
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Irány valami jobb helyre, addig is füles a fülbe.
2023. márc. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Probálkozz a rendőrséggel hátha kijönnek. Csendháborítás miatt bármikor intézkedhetnek.
2023. márc. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Költözz faluba én egy lerobbant cigánytelepülésen lakok 2,5 millió forintért vettem egy omladozó felújítandó vájogházat de én igénytelen vagyok legyen 1 ágy + laptop + internet és teljesen elvagyok. Home officeból dolgozok egyébként és hihetetlenül jókat alszok, 9-10 órát mély alvásban, nekem ez a legfontosabb.
2023. márc. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!