Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Így bosszút tudnék állni a...

Így bosszút tudnék állni a volt matektanáromon, lehet ennek valami következménye?

Figyelt kérdés

Új szomszéd költözött a társasházba ahol lakom, mégpedig a középiskolai matektanárom, a feleségével együtt.


Annak idején, 10 éve mebuktatott matematikából engem, és emiatt nem fejeztem be a középiskolát, pedig a többi tantárgyból jó voltam, de ez nagyon lerombolta az önbizalmamat, neki köszönhetem hogy gyári munkásként dolgozom a mai napig.


Arra gondoltam, hogyha itthon vagyok, akkor véletlenszerűen, különböző időpontokban, de leginkább az esti vagy hajnali órákban matematikai definicíókat és egyenleteket üvöltök, illetve híres matematikusok neveit és születési dátumait kántálom, legalább fél órán keresztül, hogy áthallatszodjon.


Így állnék bosszút a volt középiskolai matektanáromon, és így dolgoznám fel azt, hogy egy senki lettem. Tehát ha bármilyen ügy is lenne ebből, én arra hivatkoznék, hogy ez terápia a részemről.


2023. márc. 16. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Menj orvoshoz.
2023. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ez remek ötlet! Remélem, sikerül feldolgoznod a sikertelenséged, mielőtt berekednél. Amúgy tökjó a helyesírásod!
2023. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te ennyire hülyét akarsz csinálni magadból (mert hogy ezt nem csak ők fogják hallani, az biztos), meg valaki rád hívja a rendőröket, mert tuti háborodottnak fog nézni, akkor csak rajta. 😂
2023. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Ez amúgy tök poén ötlet. :D
2023. márc. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Csak saját magad miatt vagy ilyen. Nem miatta.
2023. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogd rá a sikertelenségedet, ez egy merő szánalom. Akkor tudnál igazán ,, bosszút allni", ha vitted volna valamire, és emelt fővel látna téged. Bár valószínűleg nem is emlékszik rád, egy voltál a sok hülye diákja között .
2023. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Így legalább gyakorlod a matekot.
2023. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
6, ez nem túl kedves, lévén hogy nem mindenki vágja a matekot (attól mondjuk még viheti az életben valamire amihez nem kell matek). De attól nem hülye senki meg másban lehet sikeres. Mondjuk emiatt azért nem kellett volna befejezni a középsulit sem, engem épphogy kettessel rugdostak át de buktatni akartak érettségi előtt, az a hülye matek
2023. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól szanalmas, mert nem vágja a matekot, én is hülye vagyok hozzá. Hanem azért ,hogy másra fogja azt, ami lett belőle. Az, hogy egy tantárgyból megbuksz, nem zárja ki ,hogy befejezd a középiskolát.
2023. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, majd mehetsz valami szociális otthonba a többi elmebeteg közé
2023. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!