Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen a matektanárom?

Miért ilyen a matektanárom?

Figyelt kérdés
Régi matektanárom elment másik iskolába, és kaptunk egy másikat, aki már az elején nem volt nekem szimpatikus. Kb 60 év körüli nő, nagyon bunkó mindenkivel, káromkodik, oltogat másokat. Ez még hagyján, de minden órán írat dolgozatot, nem magyarázza el az anyagot, azt várja, hogy saját magunk tanuljuk meg. Úgy vannak az órák, hogy az első 15 percben kikapjuk az előző órán írt dolgozatot, beírjuk a jegyeket. A második 15 percben feladja az anyagot amit nekünk önállóan el kell olvasni és megtanulni, az utolsó 15 percben meg megírjuk a dolgozatot a feladott anyagból. Az osztály fele bukásra áll vagy kettes, az amúgy kitűnő tanulók sem képesek négyesnél jobbra. Szerintetek miért ilyen és mit lehetne ellene tenni? :(

2017. febr. 16. 20:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és most félévkor 4-en megbuktak.
2017. febr. 16. 20:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, először a matektanárral kellene beszélni. El kéne mondani neki a problémátokat... ha ez nem megy, akkor irány az osztályfőnök, és elmondani neki mindent.
2017. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már odamentem hozzá megbeszélni (udvariasan) de leordított, hogy mit képzelek magamról és beírt egy egyest. Osztályfőnök meg le se szarja az ilyen dolgokat, mindig azt mondja, hogy ne nekem álljon feljebb.
2017. febr. 16. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Igazgató helyettest vagy az igazgatót is meglehetne keresni. Valami nagyon nem stimmel nála...
2017. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt nem említettem, ő az igazgató helyettes. Az igazgatóval meg jóban van, és holnap is lesz óránk és ugyanúgy írunk dolgozatot. :(
2017. febr. 16. 20:41
 6/8 Tom Benko ***** válasza:
Érdekes az ilyen, rögtön ezzel kezdett? Te hogyan, milyen módon adtad elő magad? A többi nem csak kifogás, hogy ne kelljen megmozdulni? Az igazgatónak, munkaközösségvezetőnek muszáj foglalkoznia a problémával, úgyhogy akármilyen jó haverok is, ha hozzájuk fordultok, akkor kell legyen lehetőség a helyzet rendezésére.
2017. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már első órán amikor megismertük dolgozatot íratott, és ma szóltam az igazgatónak azt mondta beszélni fog vele
2017. febr. 17. 14:00
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
100%
Ne csak te, hanem kollektíven kellene jeleznetek.
2017. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!