Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez igazságos volt a matektanár...

Ez igazságos volt a matektanáromtól?

Figyelt kérdés

Hétfőn írtuk meg az év utolsó dolgozatát. Azonban én tegnap nyelvvizsgázni voltam, ezért több más osztálytársammal együtt-mivel késő estére értünk haza-már nem tudtunk készülni a mai matekdogára

Eddig az volt a szokás,hogy ha nem írtuk meg, akkor másnap egyeztetünk, hogy mikor írjuk meg.Ma óra előtt kiderült, hogy a tanár néhány gyerekkel megbeszélte múlt héten, hogy akik nem írják meg hétfőn,azok kedden írják, de ezt nem mondta el az egész osztály előtt, ezért nem is szereztem róla tudomást sem. Ma mikor órán kérdezte, hogy ki nem írt, akkor jelentkeztünk,és mondtuk, hogy vizsgán voltunk,nem érdekelte,azt mondta, hogy biztos csak ürügyet találtunk ki, hogy ne kelljen dolgozatot írni,és meg kellett írnunk a dogát. A baj az, hogy nekem ezen az egy dolgozaton az év végi jegyem múlik. Az egyik osztálytársam,aki később ért be (kb. 10 perccel) az órára, ő már meg sem írta, hanem majd szeptemberben felel. Nem érzem azt, hogy a tanár igazságosan járt volna el, és azt pedig felháborítónak tartom, hogy azt sem fogadja el, hogy a nyelvvizsga nem ürügy,és emiatt a kellemetlen helyzet miatt lesz 5-ös helyett 4-esem,ráadásul ez a jegy már kell a továbbtanuláshoz.:( Nektek mi erről a véleményetek?

17/L


2017. jún. 13. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Előre bejelentett dolgozat volt, lett volna időd felkészülni. Persze, hogy igazságos volt.
2017. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló, a szövegben azt is leírtam, hogy ha valaki eddig nem volt a dolgozat napján, másnap egyeztettünk, hogy mikor írja. Illetve a keddi dolgozatot csak egy gyereknek mondta el, holott szerintem a többi hiányzóval is előre közölnie kellett volna.
2017. jún. 13. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jogos a tanár döntése. Nem bejelnetés nélküli dolgozat volt. Ezért előre kellett volna készülni.

Az hogy Te nyelvvizsgáztál az nem az ő problémája. Ha az érettségid előtt egy nappal nselvvizsgáznál akkor is érettségizned kellene az előre bejelnetett napon. Ilyen az élet.

2017. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én azt gondolom, hogy igen. Az, hogy megbeszélhettétek előtte, az plusz jófejség volt, nem az alap. Ha tudod, hogy mikortájt van a matekdoga, akkor elkezdesz rá előbb készülni. Nem hiszem, hogy ne lett volna előtte két héten 3-4 órád rá.
2017. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sejthetted, hogy megíratja utána, alig van már pár nap az iskolából (szerintem sejtetted is).

Kikönyörögheted még az ötöst, csak mutasd meg hogy érdekel.

2017. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen. Nem kell mindenért sírni. Avf
2017. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!