Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Születésem óta soproni fiatale...

Születésem óta soproni fiatalember vagyok, de egyre idegenebbnek érzem magam Sopronban. Kezd a város élhetetlenebb lenni. Másokkal is így van? (Írhattok más várost is példának.)

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 15:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én emiatt jöttem Pestre. És pár év Pest után rájöttem, hogy nekem mennyivel jobb vidéken él.
2023. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 tothp ***** válasza:
100%
Az szerintem teljesen normális, hogy az ember idővel "kinövi" a környéket, ahol felnőtt. Szép dolog a lokálpatriotizmus. De van akit kifejezetten hátráltat abban, hogy kiteljesedjen az élete. Van akinek jó így. Vagy ezt érzi. Saját példa: Majdnem 50 lettem, mire elindultam más felé. És így vén fejjel döbbentem rá, hogy hamarabb kellett volna. Egy csomó dolgot csinálok, amit otthon is megtehettem volna, de valahogy "nem jöttem lendületbe".
2023. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nálam nem a karrier a probléma.

Sok jó ember van a környezetemben, de túl sok rosszat is megismertem, tiszta lappal kell indítanom.

2023. márc. 18. 15:52
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Külföld.
2023. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mindenhol lesz. Akkor majd évente költözöl?
2023. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem, 5-ös!

Nincsenek vérbeli ellenségeim!

Vannak bizonyos rokonaim, akik rengetegszer elárultak bennünket. Erre a legutóbbi három évben jöttem rá. Édesanyám annyira próbál mindenkivel jóban lenni, hogy nem tudja elfogadni e tényt. Beszéltem vele erről párszor. Többet nem írhatok!

2023. márc. 18. 16:00
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel mindig fiatal elmúlik. Ki nevezi magát fiatalembernek?
2023. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Amúgy meg tudok bánni az emberekkel, értékelem az őszinteséget!
2023. márc. 18. 16:01
 9/19 A kérdező kommentje:

A rokonok meg hatalmas képmutatók! Közben csomószor elárultak bennünket!

Nem meg-, hanem KItagadtam őket a családból! Mikor mondtam nekik, legyintettek cinikusan. Rájöttem, hogy igazából nem engem szerettek, hanem egy belémvetített képet. S sajnos Sopron elég belterjes.

2023. márc. 18. 16:04
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Ez a baj veled arra gondolsz hogy más mit gondol arról hogy te mit gondolsz.
2023. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!