Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Születésem óta soproni fiatale...

Születésem óta soproni fiatalember vagyok, de egyre idegenebbnek érzem magam Sopronban. Kezd a város élhetetlenebb lenni. Másokkal is így van? (Írhattok más várost is példának.)

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 15:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Talán van benne valami.
2023. márc. 18. 16:09
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azokkal a rokonokkal sem beszélek, akikkel egy városban lakunk. Hiába mész más városba, a problémákat meg rossz érzéseket vinni fogod magaddal. Először tisztázd le, hogy nem érdekelnek és nem befolyásolnak téged jelentéktelen emberek. Azután ha szükségét érzed, menj olyan helyre, ahol komfortos neked.
2023. márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megtehetném, hogy más FÖLDRÉSZRE menjek, de még egy-két dolog ideköt...
2023. márc. 18. 16:26
 14/19 anonim ***** válasza:

" Kezd a város élhetetlenebb lenni"


Kezd? Már jó 5 éve élhetetlen amiatt, hogy egy átjáróház lett és az árak is úgy elszálltak, hogy már kint is jól kell keresni ahhoz, hogy vehess magadnak valami házat vagy lakást.


Én is Soproni vagyok, de már minimum 5 éve teljesen legettósodott az egész, amit meg az agglomerációban művelnek az pláne brutál.


Laktam egy picit Pesten is, és már teljesen úgy érzem magamat csak nyilván sokkal kisebb méretben, de ugyanaz a fullasztó tömegnyomor mindenhol.

Az örökös viták és gyűlölködés ami teljesen elszaporodott már inkább meg sem említem meg a folyamatos életveszélyes versenyzéseket amit művelnek.


És ez nem hogy jobb nem lesz, csak sokkal rosszabb pláne amilyen mértékben építik a hatalmas társasházakat egymás seggébe a megmaradt picike kis telkeken.

Agglomerációt meg pusztítják rendesen pont ezért, hogy valamerre terjeszkedni tudjanak, annyira fullon van már az egész.

A környező falvakban már város szintű közlekedés van meg Pesti ingatlanárak...

2023. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Itt Sopronnál Ágfalva egy patkánytanya!
2023. márc. 18. 20:22
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát én még Ágfalvát az egyik legjobbnak gondolom, inkább a többire mondanám ezt.

Tómalom fele is nagyon gyakran járok aztán a 90 es úton mindenki úgy vág ki, mintha 30 as szakasz lenne.

Veszélyesen sok lett az idióta itt, nem csoda, hogy Sopronban a balesetek száma minimum megtriplázódott az évek alatt.

Járdán is úgy ütik el a gyalogosokat, mintha kötelező lenne.

2023. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Valóban! Ágfalva még a legkisebb rossz a többi közül, lehet, hogy egy-két ember összetartja a falut.
2023. márc. 19. 16:56
 18/19 anonim ***** válasza:
30%
Lakj Budapesten két hónapot, - hanyatt-homlok menekülnél vissza (körbe dicsérve Sopront)!
2023. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Azt eleve elkerülöm!
2023. márc. 23. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!