Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magának való lehet az egyik...

Magának való lehet az egyik lakótársam? 3an vagyunk egy albiban, vele köszönésen kívűl nem lehet beszélgetni, még mikor anno 2en laktunk kiírtam neki hogy szedjen már ki 2 lepedőt mostam a gépből mert nem értem vissza, erre nem szedett ki semmit

Figyelt kérdés
köszönni se köszön ha olyan kedve van, hozzánk nem is szól semmit, a másik lakótársamhoz se, az ilyet hogy lehetne kitenni? Csapkodja az ajtót is alapból
2023. márc. 18. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezzel küzdök én is. 23 éves srác, állandóan csapkodja az ajtót, házon kívül meg se akar ismerni, takarítani se takarít sose. Annyi előnye van, hogy hétvégente hazamegy, plusz vizsgaidőszakban végig otthon volt.


Én írnék a tulajnak, hogy zavarja a lakóközösséget az ajtócsapkodásával. Ha a lakótársadat is zavarja, akkor ő is írhat/jelezheti, így ketten lesztek vele szemben. Én is így fogok tenni a közeljövőben.

2023. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
kia a foberlo a lakasban? dobjatok ki es keressetek mast. ennyi
2023. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Gáz, vigyázzatok vele, akár még veszélyes is lehet rátok!
2023. márc. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Szólni kell neki, hogy ne csapkodja az ajtót.

Ezen kívül nem értem, mi a probléma vele. Neked gondolom vannak ismerőseid, barátaid, beszélgess velük. Neki nem kötelessége. A lepedős dologgal meg szívességet kértél tőle, az sem kötelező érvényű. Mondjuk az ilyenekben azért szokás segíteni, de az is lehet, hogy nem is olvasta a kiírásodat.

2023. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen, magának való. Emészd ezt meg.
2023. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a másik csajjal beszéltük már ezt hogy az ajtót csapkodja de szerinte csak az erkély miatt csapódik be, oh nem akarok én se szólni utánna meg feszkó lenne kínosak lennének a talizások ha kijönne én abban reménykedek hogy elköltözik esetleg minél hamarabb a palijával úgyis már 26 lesz és mikor beköltöztem úgy tett h 2 hónapig magában volt meg már nem mindig van kedve lakótársakhoz már ennyi idősen, meg mikor a másik szoba üres volt oda terítette ki a ruhát is
2023. márc. 19. 15:24
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Oké, szóval lány az illető. Akkor visszavonom,nem veszélyes rátok! Ellenben tény, nem nagyon kedvelhet titeket, nyugnek érzi az ottlakást. Lányok között normálisabb lenne a több beszélgetés.
2023. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nem veszélyes ránk igenxd. Hát ja egyáltalán nem beszél velünk, mi meg ha meglátjuk a másik csajjal egymást egy két szót dumálunk egymással, sztem ez lenne a normális ha valakik együtt laknak valakivel, én ugy gondolom vele van a hiba, hat volt úgy hogy vagy 4 éjszakát itt aludt a palija nem is szólt nekünk vagy pl a konyhában egy szál boxerban volt a barátja mikor én kimentem
2023. márc. 19. 15:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk te se szólsz neki, hogy ne csapkodja az ajtót, vagy hogy jelentse be a pasija érkezését (ha már magától nem jut eszébe). Sőt, a mosás kivételére se szóban kérted meg. Szóval te pont annyira nem beszélsz vele, mint ő veled.
2023. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jó, akkor most végre tisztázódott: egy mérhetetlenül bunkó csajrol van szó, aki arra nem képes, hogy megkerje a barátját, talán jobb lenne, ha nem egy szál gatyában flangálna előttetek. Bunkó a bunkoval jól osszejott. De legalább nem fúj, nem haragszik rátok. Szimplán egy ordenáré nagy bunkó, ő is, meg a barátja is. Ez hova fejlődik, előbb utóbb egy szál fszban fog ott flangálni, hátha ezzel jo benyomást tesz rátok?
2023. márc. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!