Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha elmentek otthonról több...

Ha elmentek otthonról több órát vagy többet akkor rajta szoktátok hagyni a gyújtást a tv-én pl töltön a dolgokat vagy mosógépet vagy mindent kikapcsoltok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 21. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Ha tudom, hogy sötétben érek haza, akkor az előszobában a villanyt égve hagyom, de amúgy mindent lekapcsolok, kihúzok, amit lehet.


(Engem kétszer áztattak már el, mert elmentek otthonról, míg ment a mosógép - én sem értem, hogyan, mert ha otthon van és megy a gép, akkor sem ül és nézi az ember.)

2023. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Mosógépet nem hagyok felügyelet nélkül, telefont magammal viszem, így nem maradhat töltőn. Mással nem foglalkozom.
2023. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én simán úgy hagyom a dolgokat, mondjuk pont a mosógépet nem szoktuk bekapcsolva hagyni, de a mosogatógépet igen. Töltőn is ott hagyom a tabletet, telefont. Lámpákat szoktam ellenőrizni, hogy mindent lekapcsoltunk-e. Amúgy készenlétiben marad minden (gondolom, ez a gyújtás a kérdésben) Áramtalanítani csak akkor szoktunk, ha legalább egy napra elmegyünk valahova.
2023. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Gyújtást? A kocsin van gyújtás..
2023. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
A szikrát ja, nem a gyujtóst.
2023. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Semmit se áramtalanítok.A telefon vagy éppen amit töltök úgy marad.A lampakra és a tvre figyelek,hogy ki/le legyen kapcsolva.Teljes áramtalanítás csak akkor van amennyiben több napot távol vagyok.
2023. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi időről van szó, amíg dolgozom, akkor nem áramtalanítok, de bekapcsolva nem hagyok semmit, max a kenyérsütőt, ha időzítve van.
2023. márc. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Semmit nem áramtalanítok külön
2023. márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még a társasházban is lekapcsolom az áramot, - nehogy már pazarolják a benne lakók, amíg távol vagyok!
2023. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Még a hűtőt is!

-Megcímkézem a kajákat, hogy melyik címre menjenek, amikor romlásnak indulnak!

2023. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!