Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jaték közben sürgősen el...

Jaték közben sürgősen el kellet menjek otthonról, sajnos már kilépni sem volt időm,5 óra múlva értem vissza,15 fps volt szaggatott a jatek, kikapcsoltam a gépet és utánaéget szag jött. Lehetett a videókártya?

Figyelt kérdés
Bekapcsoltam utánna a gèpet de minden rendben megy. Az a baj, hogy nem tudtam pontosan honnan jött a szag monitor vagy erpsito vagy pcbol. Az a tipikus elektronikai eges szag volt. Minden tokeletesen mukodik azota is.
2017. dec. 24. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az bizarr, égett szag inkább táp lenne, de akkor most nem lenne jó a gép. Vga ha túlmelegszik kikapcsol az egész gép elvileg. Szóval teszteld le ha jó akkor pedig örülj neki. De szerintem ha a gépem full grafikán szenvedne egy játékkal órákig se lenne probléma. Húztad a vgat vagy a procit?
2017. dec. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt huzva semmi. Egy gtx 1050ti kartya es a dirt showdown hagytam ugy. ami eleg regi jatek normalon 300+ fps szokott lenni. Mikor vissza ertem 18 volt szaggatott es hang sem volt. Elinditottam az afterburnert akkor 50 mutatott. Lehutottem a kartyat 30 fokra 100%-os fordulattal. Aztán kikapcsoltam a gepet. Ekkor ereztem az egett szagott. Mindent bekapcsoltam jatekot elinditottam de semmi lenyeges. Ugyanugy 300 fpsem volt. Csakhogy el kellet megint jojjek otthonrol igy nem tudtam tartosabb ideig tesztelni. Ha haza erek megprobalom a witcher III-al.
2017. dec. 24. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
50 fok az kb semmi, valami stabilitás teszt jobb lenne. Az éget szag a furcsa. Talán a ventillátor felkavarta a port a gépházban és az égett
2017. dec. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mire bekapcsoltam az aftert biztos hult valamennyit. Mert mig kileptem meg elindult az after azalatt a 30 masodperc alatt sokat hulhetett. Ah biztos nem por volt. Annak mas szaga van ez inkabb olyan mint mikor leeg a a mixer:-) eneeg az stresszel hogy kikapcsolas utan jott a szag. Visszamelegedhet a kartya miutan a ventik leallnak es kikapcsol a gep?
2017. dec. 24. 22:05
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb kártyának 90 fok felett van a max hőmérséklete
2017. dec. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!