Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen hatással van az az...

Milyen hatással van az az emberre, ha már gyerekkora óta folyton költözködik? Nincs otthona. (kb. 20-25x költözés 20-30 éves korodig)

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Meg lehet szokni. A vándorcigányok is így éltek.

Ez gyakorlatilag évente való költözés. Évente új iskolába kerültetek?

2023. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Jesszus, ez rémes. Nekünk volt egy időszak, amikor 3,5 év alatt 3x költöztünk. Állandó felfordulás, egymásnak adták a kilincset a szobafestők, vízszerelők, ablakosok, stb. Amikor végre minden rendeződött, akkor kezdődött az egész előröl. Idegölő.
2023. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ennyi költözés azért nem volt, de sok volt nekünk is. Számít az alaptermészet is hozzá. Én introvertált vagyok: nincsenek barátaim, ha valami elkezdődik, feladom, vagy úgy alakítom, hogy ne legyen belőle semmi se. Nem járok sehova sem. A rokonok messzi laknak, nem hívom fel őket beszélgetni, ritkán megyünk hozzájuk, egyedül nem látogatom meg őket.

Jelenleg 2 személy van, akikkel tartom a kapcsolatot virtuálisan, itt "ismertem" meg őket, még sosem találkoztunk.

2023. márc. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!