Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fura dolog pucéran aludni a...

Fura dolog pucéran aludni a koliban, hétvégén, ha egyedül vagyok csak bent a szobában?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet, szobatársaim otthon, ajtó zárható, a franc se nyitna be amúgy sem, de azért bezárnám.

Csak bizarr számomra a gondolat, hogy pucéran aludjak, mert otthon évekig kényszerhelyzetvolt, és egy szülőmmel voltam egy szobában, aztán meg úgy lett szobám, hogy azon keresztül lehet menni abba a fürdőbe, ahol van zuhanyzó, és a családtagjaim meg változatos időpontokba zuhanyoztak mindigis. Tehát na, sosem aludtam még pucéran, és fura rágondolni


2023. márc. 24. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgyis be van zárva az ajtó, akkor mi a kérdés? Abban alszol, amiben jólesik.
2023. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Aludj pucéran a szobatársnőd ágyában, úgy még izgalmasabb:)
2023. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bezárod az ajtót nyugodtan. De engem is zavarna a tudat. A saját lakásomban simán megy. :)
2023. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egyedül vagy egy szobában, akkor úgy alszol ahogy jól esik. Ha pedig van ott más is, akkor amiben meg tudtok egyezni.
2023. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!