Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangos, dübörgő szomszéddal...

Hangos, dübörgő szomszéddal mit csináljak?

Figyelt kérdés
Négy emeletes a társasház, a negyediken egy család lakik és nagyon hangosak a gyerekek. Sose szólnak rájuk, én már szóltam nekik, hogy hangosak. Beteg vagyok, pihennek fáradt vagyok. Én az első emeleten lakom, de így is hallom a duborgesuket.
2023. márc. 27. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
9%
Ha tenyleg faradt lennel,tudnal zsjban is aludni… veled van baj
2023. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sasszerold ki, hogy ők mikor pihenNÉnek és intézd, hogy ez ne sikerüljön nekik! Aztán amikor keresnek a sérelmeikkel, tartsd meg az eligazítást!
2023. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Közös képviselővel próbálj beszélni, hátha segít. Ha te vagy a tulaj, akkor a jegyzőhöz fordulhatsz birtokháborítás miatt. De hogy őszinte legyek, nem sok eséllyel. Nekem többször meggyűlt a bajom zajos szomszédokkal, és azt tapasztalom, hogy nem lehet tenni semmit ilyenkor. Jó pár éve albérletben laktam, és arabok költöztek a szomszédba. Reggel 7től éjfélig minden nap üvöltött a zene, na meg ők maguk is (gondolom hogy hallják egymást a zenétől). A főbérlőm beszélt velük kedvesen, mire közölték, hogy ha nem tetszik, költözzünk el a g**ibe. Utána hívtunk rendőrt is, a szokásos sztori volt: kijöttek, lehalkult a zene 10 percig, utána ment tovább. Egy idő után ki se jöttek már. A közös képviselőt is megfenyegették, mikor beszélt velük. Költözés lett a vége.
2023. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!