Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valóban igaz ez hogy haverom...

Valóban igaz ez hogy haverom szerint gyakorlatilag életveszélyes munkásszállón lakni ha békés és visszahuzóczkodó vagy és nem balhézol is megvernek megkéselnek ha olyanlyuk van a balhésoknak?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Amig alszol lelopják a cipőd is. A késelés is alap.
2023. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Esélyes , egymást is kiiktatjak a férgek, ezért utazz a melóba ami színvonalas vagy magad bérelj albit .
2023. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Bicsesz kevertem a hajléktalanszálloval.a munkásszállokrol eddig annyit hallottam hogy vannak kukacos bogaras csótányos helyek de rosszabb még egy börtönnél is
2023. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy munkásszállón voltam csak életemben pár hónapig, a legnagyobb balhé pedig az volt, hogy két lakos, egy férfi és egy nő éppen válófélben voltak.
2023. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen, minden munkást megkéselnek naponta kétszer, és háromszor hal meg egy héten.
2023. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Te nem az a kérdező vagy, aki Miskolcot veszélyes helynek tartotta? :)
2023. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
3an voltam eddig, igaz németben, de magyarokkal. Még élek.
2023. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A közelünkben van egy munkásszálló.Nagyon kulturált kívülről és belülről is.Az emberek akik oda bemennek azok se szakadék csöveseknek néznek ki.Kétlem,hogy egy normális szállóban ilyenek vannak.
2023. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Én panelban lakok és a munkásszállók semmivel sem rosszabbak.
2023. márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen kollégium felújítás volt, addig egy munkásszállón laktunk ami konkrétan pontosan ugyanolyan volt, mint egy kollégium. Egy szinten mi voltunk, többin munkások. Egyszer hallottam lopásról, de őt elkapták és még aznap kivágták onnan (meg kapott pár fülest).


Maximum az volt konfliktus, hogy mi egyetemisták éjjeli baglyok voltunk, ők meg ugye este aludnának, de ez is csak nagyon ritkán volt baj.

2023. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!