Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen lakótársakkal lakni?...

Milyen lakótársakkal lakni? Nyugisabb, mint a koli? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Inkább jobb, vagy rosszabb? Jobb, hogy hárman, négyen vagytok együtt? Vagy jobb egy egész koli?

Én inkább a csendet, nyugalmat szeretem. Azt meg ki nem állhatom, ha valaki önjelölt főnököt játszik, szóval ilyen lakótárssal nem szívesen kerülnék össze.


2023. márc. 27. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem a csendről híres.
2023. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman lakunk, de a többiek elég keveset vannak itthon. Én is csend és nyugalom párti vagyok. Általában egész jó így élni, tudunk egymásra számítani, barátok is vagyunk, nem csak lakótársak.
2023. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátokkal, külön szobákban jó, persze ha az ilyen mindennapi dolgokban mindenki alap szinten normális, tekintettel van a többiekre.
2023. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Totál idegenekkel kéne (már ha felvesznek az egyetemre), aki van barátom, az nem ide jön.
2023. márc. 27. 12:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben nyugisabb valamivel, mint a koli, de eléggé függ, hogy kikkel költözöl össze, meg hol van a lakás vagy a koliszoba. Lift vagy koliban a konyha mellett pl. elég hangos amúgy is. Ilyenek. Albiban legalább tudsz válogatni, koliban meg olyan szobatársat kapsz, akit melléd osztanak be.
2023. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Én laktam lakótársakkal, mindenkinek volt külön szobája, így megvolt a kis privát szféra mindenkinek. Koliban ez nincs. Ha megegyeztek a lakáshasználat szabályaiban, akkor tök jó lehet.
2023. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen emberismereted illetve kerdezd meg,h szeretike z allando csendet. En tudok ilyen lakast mondani,ahol allando csendben vannak lakotrsak pl. letezik ilyen.
2023. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé nem laknék együtt senkivel. Nincs annál jobb, amikor a saját kizárólagos lakásomba vonulhatok el, minden ott van ahol szeretem, úgy ahogy szeretem, nem pofázik bele senki, nem rombolja szét senki, nem ganézza össze senki, azt csinálok amit akarok.
2023. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, kiket fogsz ki... :(
2023. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!