Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérletben aludtál már...

Albérletben aludtál már meztelen? Volt lakótársad? Fiú, vagy lány vagy?

Figyelt kérdés
alvás, albérlet

2023. ápr. 5. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen, és volt. Ő is úgy aludt. Sőt, még most is úgy alszunk.


19F

2023. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
14%
Egyfolytában ezt hallhatná az ember, ha így lenne.
2023. ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es MIT?????

Albérletben mindenkinek megvan minimum a saját szobája, ott úgy alszik, ahogy akar. Ha kimegy a közös helyiségekbe, akkor mindenképpen valami magára kell, hogy vegyen, ez alapvetö viselkedési norma.

2023. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mindenütt és mindenkor úgy alszom, akkor is úgy aludtam, amikor albérletben kellett. Semmin nem változtat, pont úgy volt saját szobám, mint otthon. (F)
2023. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

Ez konkrétan az jelenti hogy alsónadrág nélkül alszotok?

Elvileg az nem valami egészséges, mert a k@ki a feneketekről igy szétkenődik. Tudom mindenki kitörli rendesen, de ez akkor is számít, fingik az ember meg ilyesmi.

2023. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha volt saját szoba, akkor igen, ha nem, akkor nem :)
2023. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig aludtam meztelenül, amíg egyszer egy éjjel fel nem keltem arra, hogy iszonyú hányingerem van, és már termelődik a nyál a számban. Kifutottam a wc-re, elkezdtem hányni, lakótársaim még ébren voltak, a konyhában beszélgettek, odajöttek, hogy hozzanak-e vizet, meg ilyenek. Én meg pucér seggel hétréd görnyedve okádok a budin.

Azóta vettem pár XXXL-es pólót, azokban alszom, hatalmas, így nem zavar alvás közben, és ha valamiért ki kell mennem, akkor leér a combom közepéig, szóval nem látnak semmit.

A barátomnál szoktam csak meztelenül aludni, neki is van két lakótársa, de van egy fürdő, ami a szobájából nyílik, szóval oda be tudok menni anélkül, hogy bárki más meglátna. A konyhába meg nem megyek ki, általában viszünk be nasit, innivalót meg mindent, hogy lehetőleg semmiért ne kelljen éjjel kimenni és ne zavarjuk ezzel a lakótársait.

2023. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
aludtam, és a férjem volt a lakótársam.
2023. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!