Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy adjam a szobatársam...

Hogy adjam a szobatársam tudtára, hogy ne mutogassa állandóan a f*szát?

Figyelt kérdés

A gyereknek valami mutáns nagy lőcse van, ő azt mondja 25cm, amit el is hiszek neki, sajnos láttam már nem egyszer. Viszont rohadt idegesítő, én értem hogy büszke rá meg minden, de egy nap direkt vagy 6x átveszi az alsógatyáját, vagy fürdés után kijön mesztelen és ott császkál egy szál semmibe és lóbálja a f*szát. És ezeket diszkréten is meglehetne oldani, de ő mindig úgy csinálja, hogy szem előtt legyen, tehát amikor beszélgetek vele, akkor váltja át a gatyáját vagy megy fürödni... Társaságban is mindig igyekszik alsógatyára vetkőzni, sokszor "véletlen leönti" magát, és az első a nadrág amit leszed magáról, mindenki lássa hogy neki mekkora a bolond eperfejű.


Amúgy nem b*zi, nem azért mutogatja, ismerem már régóta és barátnője van neki is meg nekem is.



2022. márc. 9. 12:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki ezt így.
2022. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez nem akkora probléma mint ahogy írod. Persze, idegesítő kis hülyegyerek lehet hogy az arcotokba tolja, de egy koliban enélkül a szándék nélkül is természetes dolog a gátlástalan pucérkodás, főleg fiúknál.
2022. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem dicsekedni akar vele, de ha látványosan pucérkodik és lóbálja neked a fütyülőt és neked mutogatja, akkor lehet, hogy vannak benne hajlamok.

A kérdés, hogy benned ez mit indít el. Taszít a dolog, undorodsz tőle, semlegesen állsz hozzá, nem érdekel, vagy esetleg izgat téged a dolog, beindít?

2022. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Verd ki neki, közeledj hozzá buzeratúraszerűen és akkor el fog menni a kedve. :D
2022. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Pfujj gec miafsz, egyáltalán nem indít be, totál semleges, nekem nincsenek ilyen hajlamaim. Olyan mintha az asztal sarkát látnám.


Amúgy én se csinálok ebből akkora gondot, én is simán kimegyek meztelenül zuhanyozni, de elvégzem a dolgom és öltözök is fel, nem járkálok meg beszélgetek fel-alá egy szál semmiben. Ezt csak ő csinálja.


Ami tényleg idegesít, hogy ha társaságba vagyunk, akkor is mindig megtalálja az alkalmat hogy mutogassa magát, hogy neki mekkora. Lányok előtt is. És az a vicc, hogy a lányoknak még tetszik is.

2022. márc. 9. 12:17
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

5: Hát ha mutogatja magát esélyes, hogy vannak benne hajlamok. Mondd meg neki, hogy bro, le fog fagyni a kolbász, ha nem vigyázol.

Szerintem dicsekedni akar vele és esetleg így akar letesztelni titeket, hogy ki lenne benne ebbe/abba, ha érted mire gondolok.

2022. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Mond neki hogy ne mutogassa mert nem vagy b*zi:D

Mutogassa a csajoknak ha annyira akarja.Menőzik hogy neki mekkora van.

2022. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
20%
Ha totál semleges, akkor miért zavar annyira téged? Fordulj el addig. Mondtad, hogy nem izgat téged, akkor nem értem mit foglalkozol vele annyit. Közöld vele, hogy ne pucérkodjon, ennyi...
2022. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

#8

Még legyen az ő hibája, ha nem akarja a másik pöcsét nézni állandóan... Gondolkodj már.

2022. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%
9: Nem azt mondtam, hogy az ő hibája. 5-ös válaszában a Kérdező azt írta, hogy olyan, "mintha az asztal sarkát nézné". Nos ha valóban ilyen tök semleges dolog lenne, mint az asztal sarka, akkor nem értem miért kapja fel annyira a vizet, mit foglalkozik vele, hiszen az asztal sarka tök semleges dolog. Nem?
2022. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!