Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni csendháborítás...

Mit lehet tenni csendháborításkor olyan esetben, ha nem tudod biztosan, hogy honnan érkezik a hang?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni olyan esetben, amikor minden este hangosan szól a mulatós valahonnan, de nem tudom megmondani, hogy pontosan honnan? Budapest belvárosában élek és a ház, ahol lakom másik két házzal is összeér “hátul”, így nem tudom, hogy pontosan honnan jön a hang. Csak Google Maps alapján tudom azt is, hogy két ház is pont itt ér véget.

Mostmár több, mint egy hete szól este 11 óra után is a mulatós zene és elfogyott a türelmem. Sajnos nem tudok bejutni a másik két házba, hogy megnézzem honnan szól pontosan a zene, így nem is tudok először kedvesen szólni az illetőnek, hogy vegye le a hangerőt. (Azt nem értem, mondjuk hogy az ott lakókat ez a hangerő, hogy nem zavarja, ha én egy másik házban nem tudok tőle aludni.)


Van bárkinek valami ötlete?


Köszönöm,



2023. ápr. 6. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
A Rendőrség nevű szervezetről hallottál-e már? Most nehogy azzal gyere megint, hogy nem tudod pontosan honnan jön az a k*rva zene, ugyanis ők be tudnak jutni abba a másik két házba és ki tudják deríteni.
2023. ápr. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Lemorzézod a radiátorcsövön, hogy "Kuss legyen!"
2023. ápr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szólj a rendőrségen
2023. ápr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!