Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem lehet aludni a sziget...

Nem lehet aludni a sziget fesztiváltól meddig vannak a koncertek?

Figyelt kérdés
Angyalföldön lakunk és nem lehet aludni, most éppen Wiz khalifát hallgattunk, ami nem volt olyan rossz, de most megy valami más...amitől már tényleg nem lehet aludni, a gyerekek fáradtak de folyamaosan: ez az erős basszus hallatszik..pedig csak most kezdődött az egész...milesz akor még keddig? bele sem merünk gondolni

2017. aug. 11. 00:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálok. Megválaszoltad a saját kérdésed
2017. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Captain Logic ***** válasza:
47%
Én se értem, mire volt jó ez a kérdés…
2017. aug. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Panaszkodni
2017. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

en el sem tudom kepzelni hogy hallod

itt lakom obudan a szigettol nem messze

akkor sem hallom ha busszal elmegyek mellette

este foleg ne mhallom itthon

2017. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
27%
Szerintem előbb gondold át a kérdést mielőtt kiírod.. Kérdésben a válasz.. xDD
2017. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért mert a Dunaparton lakunk...és közvetlen a másik oldalon van ez a ***** sziget
2017. aug. 11. 15:03
 7/18 Captain Logic ***** válasza:
38%
Köszönjük, hogy mégegyszer leírtad. De mit szeretnél megtudni tőlünk? Jelentve
2017. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
A nagyszínpadon este 11-ig vannak a koncertek, utána csak sátorban, illetve kisebb színpadokon, szabadtéren vannak zenei programok. A zajszint szabályozva van, emellett állandóan mérik, tehát teljesen "legális" a buli a hangosítást illetően. Feltehetőleg a sziget közelsége és a szél miatt hallod, de az a véleményem, hogy ki lehet bírni: százezrek érzik ott jól magukat, Budapestnek és Magyarországnak jelentős bevételt hoz ez a fesztivál, Neked pedig tudom ajánlani a legközelebbi patikát, ott lehet kapni füldugót, azzal simán ki lehet bírni :) (megjegyzem, én a Szigeten is sokszor sátraztam, volt, amelyik évben nagyobb színpad mellett, így higgy nekem: lehet aludni, csak akarni kell, a füldugó tényleg csodákra képes.)
2017. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ma is ment valami hányás, - Újpesten tisztán és tartósan lehetett hallani a basszust. Mindenki méricskélhet, amit akar, - nem méricskélni kell, hanem itt élni ebben a környezetben és "élvezni".

De legalább zene menne!...

2017. aug. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
ízlésről nem vitatkozunk, azt csak a kevésbé intelligensek teszik :) a Szigeten nehezen tudsz mondani olyan zenei műfajt, amely ne lenne, kezdve a komolyzenétől, a népzenéken át az elektronikus zenéig. az, hogy te csak a basszust hallod, nem jelenti azt, hogy a zene sz*r. én egy szabolcsi cigányvárosban élek, közel a cigánytelephez, és hidd el, vitatkozhatnánk arról, hogy kinek mit kéne elviselni... de laktam ferencvárosi lakótelepen, ott meg egy kisgyerek bömbölt, mint a fába szorult féreg minden másnap hajnal négykor. de a közmunkások is szeretik szombaton az ablak alatt nyírni a füvet reggel hatkor. sőt, a szomszéd kertes házban szombatonként kerti party van, tehát olyan, hogy mindenkinek jó legyen, sosem lesz, nem ülhet mindenki mukkanás nélkül a csendes szobájában már este hétkor. keddig tart a buli, addig igazán ki lehet bírni, Pest amúgy sem a csendességéről ismert nyugodt város.
2017. aug. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!