Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a baja mégis a házban élő...

Mi a baja mégis a házban élő nyugdíjasoknak velem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan mindenbe belekötnek, abba, hogy miért itt parkolok és miért nem ott, hogy miért reggel 8-kor megyek ki a házból, akkor van pont felmosva, mindig összejárom, most éppen az ajtóm előtt lévő dobozzal van a bajuk, amit igazából csak a szembeszomszéd lát maximum, mivel a lépcsőház szélén lakom egy forduló szerű helyen, azaz oldalsó szomszédom közvetlen nincs is, csak szembelévő, de neki meg baja van a dobozzal, hogy balesetveszélyes, meggyulladhat.


Most éppen mentem le vittem le a szemetet, többek között az üres dobozt is, és egy random nyugdíjas odalépett hozzán, hogy miért akarok gyújtogatni pl.


2023. ápr. 8. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Igazuk van! Fejezd be a gyújtogatást!
2023. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Illedelmesen köszönsz nekik alkalomról alkalomra és széles mosollyal az arcodon sorsukra hagyod őket. Túlliheged a témakört, - nem is kicsit!
2023. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Verj be nekik legkozelebb egy jokora csicskalangos, eszmeletlen pofatlanok a magyar nyuggerek, meg kell mutatni hol a helyuk a kreteneknek.
2023. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Durva,milyen helyen laksz. A mi tarsashszunkban kirakom a szemetezzsakot,folyik belole a rothsdo le,megse szol senki.



A 13 ker Ujlipotvarosban elsz? Ott vannak ilyen kotoszkodo nyuggerek tele rosszindulattal es figyelnek mindenki,hogy kossenek bele.

2023. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs életük meg jobb dolguk. Nem kell velük foglalkozni.
2023. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért kötekednek, mert hagyod, ha nem állnál velük szóba, találnának más elfoglaltságot.
2023. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A 13 ker Ujlipotvarosban elsz? Ott vannak ilyen kotoszkodo nyuggerek"


Én is ott laktam és valóban ott mindenbe belekötöttek a nyugger szomszédok. Konkrétan az is bajuk volt hogy este 9kor hazaértem, ezt hallották hogy kinyitom kulccsal a bejárati ajtót majd ezen háborogtak egész nap hogy hova megyek mit csinálok én egész este.

2023. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor a fősuliba jártam, a 13. kerben laktam.

Az egyik szomszédom egy nyugdíjas tanárnő volt, aki belebolondult abba, hogy burokban él x éve.

Be akarta bizonyítani, hogy az egyetemisták buták, vallásos előadásokat tartott, az élő fába is belekötött. Mikor már elköltöztem, a lakás tulaja, aki rokonom, mondta, hogy a nő visszakéri a könyvét, amit kölcsönadott. (semmilyen könyvet nem adott).

Most vidéken élek, át szoktam biciklizni a szomszéd városba, és ott lemegyek a Duna-partra.

Sajnos egy idős "festőművész" (legalábbis ő magát annak tartja) is odajár, aki folyton mindenki nevel, okoskodik, azt lesi, hogyan köszönök másoknak.

Ha nem lenne idős, már rég megverték volna.


Nem tudsz ezzen mit csinálni. Magyarországon az idősek többsége ilyen tájékozatlan, megkeseredett, neveletlen, múltban rekedt proli, aki kötekedéssel és okoskodással akarja megmutatni, milyen fontos ember.

2023. aug. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!