Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nemrèg voltunk Egerben, és...

Nemrèg voltunk Egerben, és láttam egy olyan autó (szerüsèget), amiből tojást lehetett vásárolni, ez vidèken jellemző máshol is?

Figyelt kérdés
Kukori ès kotkoda zenèje ment közben, jópofa volt :)
2023. ápr. 22. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki vagyok, sose láttam ilyet pedig aranyos ötletnek tartom:)
2023. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, aranyos volt:)

Tősgyökeres budapesti vagyok sajnos, itt sincs ilyen autó.

2023. ápr. 22. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta járok Egerbe, de ezt még egyszer se láttam. Máshol se láttam még, és nem is hallottam ilyenről.

Nem jellemző dolog

2023. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem láttam még, csak hasonlót: régebben gyakori volt vidéken az utcai (mozgó)árus, így valószínűleg ők is ilyenek voltak, akiket láttál.
2023. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerem, mikor Egerben laktunk, vettünk mi is tőle tojást. Menetrendszerűen jött felénk kedd délelőtt. Gondolom be van így osztva neki, hogy milyen napon melyik városrészt járja be. Én jó ötletnek tarom, főleg az idősebb embereknek, akiknek mondjuk nehéz lenne a boltból cipelni a tojást.
2023. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszegen lakom. Itt is lehet autóból termelőtől krumplit hagymát tojást venni. Olcsobb mint a boltba
2023. ápr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tojás= koko

mi is találkoztunk ilyen autóval és sajnos :(

2023. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!