Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd az én falamra...

A szomszéd az én falamra szerelte fel a kameráját, hogy szereltessük le velük?

Figyelt kérdés

Sorházban élünk, eltolásban van a két ház kb.2 méter eltolásban. A szomszéd egy fél éve a mi házunk eltolására szerelte fel a kameráját. Nem egyeztünk bele! Erre van bármilyen szabályzat, hogy le vetessük?

(a mi kertünkbe nem látni át a kamerán)

És próbáltunk már velük beszélni, de nem lehet!



#fal #kamera #Szomszedfal
2023. máj. 7. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Tképpen miért zavar?
2023. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Menj és szedd le. Aztán kopogj be és add nekik oda a leszerelt kamerát. Megvan oldva.

De amúgy kommunikáltál velük? Elmondtad nekik, hogy ebbe nem egyeztetek bele? Mert ha nem, ezzel kéne kezdeni...

2023. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Fénykép, jegyző.
2023. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem szokásom felülbírálni a kérdéseket, de hadd kérdezzek valamit. Az egótok berzenkedik vagy van valami velős magvas oka is annak, hogy nem akarjátok azt a kamerát?
2023. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Az én házam, az én váram..."lefújná a szél" a falamról és beadnám nekik..., nincs itt probléma.
2023. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
82%
Birtokvédelmet kell kérni a jegyzőtől.
2023. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

Akkor viszont ha a szomszéd szól, hogy fesd le a házad falát mert elkopott a festék, akkor lefested, vagy úgy vagy vele, hogy az a szomszéd felé van, ő nézi, téged meg nem érdekel? 🤔


Miért fáj az neked, ha a sorházban arra a falra szerelt kamerát?

2023. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Birtokvédelmi eljárást csak a birtokháborítást követő hat hónapon belül lehet kérni. A kérdés részleteiből kiderül, hogy itt eltelt a hat hónap. Ebben az esetben már csak a bíróság illetékes polgári peres eljárásban, ami igen hosszú és drága.
2023. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Azért áruld már el, hogy azon kívül, hogy nem kérdeztek meg mi a jóisten bajotok van vele?
2023. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Én leverném
2023. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!