Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet ezzel bármit is csinálni?

Lehet ezzel bármit is csinálni?

Figyelt kérdés
Panel lakás, felső szomszéd rendszerint éjjel, de akár hajnali fél kettőkor is őrjöngve,ordítva dug. Szerintem a másik háztömbben is hallják xd. Baromi kellemetlen ,szegény már nem egy mai csóka , tuti van valami prosztata problémája, mert az élvezet egy hangját nem hallani , csak a szenvedést , őrjöngést, fájdalmas ordítást. Tegnap este kínunkban már megtapsoltuk, de hát szerencsétlen elég egybites, szóval kétlem, hogy bármit is értene belőle. Tudom az a nettó 50 másodperc nem sok, amit produkál, biztos írjátok bírjuk ki...De hajnalban kelünk, igy visszaaludni már nem nagyon sikerül, és 12 órát így lenyomni a melóhelyen nem egy álom. Mit lehetne tenni? :)

2023. máj. 6. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Csak egyszer kell tanuk nelkul, sisapkaban es tonfaval felmenni es ugy megverni hogy labra allni ne tudjon.
2023. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez vagy egy troll kérdés vagy pedig le akarod járatni csupán anonímon a szomszédod. Ha komoly lenne akkor nem xd-znél még.


Egyébként meg egészségére. Én se fogom vissza magam ha szexelek és pont leszarom, hogy a szomszéd vénasszony mit hall és mit gondol rólam.

2023. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Egyáltalán nem akarom lejáratni csórikámat, így igaz, ahogy leírtam, veszettül ordít , tuti valami baja van, mint írtam itt nem az hallatszik , hogy élvez, hanem hogy törvénytelen módon ordít. Az, hogy kínomban "xd-t" írtam, hát ez van... Mint írtam is nem az 50 mp zavar, hanem a beteges ordítása. És az, hogy te meg szarsz a szomszédaidra, és leszarod, mert te az csinálsz, amit akarsz... hát az szintén téged minősít, a szex nem attól jó, hogy üvöltesz mint a sakál, dehát gondolom, te is hasonló szinten lehetsz, mint szegény csóri szomszédom. Jah, és jóval fiatalabb vagyok a foszernél, szóval nincs mire irigykednem.
2023. máj. 6. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Sokan elcserelnek ejjel-nappal hangosan pofazo, tevezo, zenelo, duborgo szomszedjukat egy rovid hangos numerara.
2023. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

3-as, bárcsak az én szomszédom lenne ilyen.


Helyette van két kölyke, akik amíg el nem alszanak üvöltenek, sikítanak, dobognak, rohangálnak. Cseréljünk, állítom három nap múlva visszasírnád a "dugós" szomszédot.

2023. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jegyzőnél lehet birtokvédelmi eljárást kezdeményezni.


Renderőknek kötelező kijönni bejelentésre.


Fel kell menni egyből amikor elkezdi, kizörgetni és megmondani, h pl. "ember hétköznap este van, rég aludnánk, nem lehetne halkabban, mert minden lehallatszik."


Ez ilyen magyar beteg pszichés hozzáállás, h nyugodtan zajongjon. De hát ha felébrednek rá. Nyílván alkalmazkodni kell. Általában aki itt magyaráz, h nyugodtan zajongjon az azért van mert soha de soha nem mert előben konfrontációba belemenni, ezért ilyen hozzáállást próbál erőltetni.

Nyilván nem muszáj zajt csinálni.


Ami még működhet, h amikor befejezte és nyilván aludna, akkor még nagyobb zajt csinálni. Nagyon hangos zene, elkezdeni üvölteni, verni a radiátor. Nyílván ha nyugodtan lehet hangoskodni, akkor mindenkinek lehet.

El kell menni a falig ezekkel.

Általában aki zajong az primitív, így egy idő után meg lehet találni a módját, hogyan kell jobb útra téríteni.


Ha nagyon keresgélsz lehet találni olyan behajtással foglalkozó csapatokat, akik kimennek és elbeszélgetnek vele. Nem bántják, csak a primitív, zajongó az ilyenkből ért, ha valami pl látszatra ilyesztő vagy jogi szöveges levél a jegyzőtől stb.

2023. máj. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek zajongása esetén ugyan ez.

Van egy határ amíg el kell ezt fogadni, de ha azon túlmegy beszélni kell velük, hogy fegyelmezzenek. Ha nem hat akkor fel kell verni az egész családot hajnalba.

2023. máj. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!